Tunel ogrodniczy Hobby wielowegetacyjny 5x2m

Szklarnia wielowegetacyjna Krosargo 5x2x2
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 21114) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
5 m 6,25 m 7,5 m
2 m 3 m 4 m
Wielowegetacyjny Jednowegetacyjny Lekki
1 2
UV2 UV5
Tunel hobbystyczny przeznaczony jest do upraw przydomowych lub działkowych. Rośliny pod tunelem foliowym chronione są przed szkodliwym działaniem skrajnie niskich temperatur , silnych wiatrów, obfitych deszczów, gradu oraz szkodom wyrz... pełny opis
1 290 zł
+ dostawa 80 zł
Kup na raty: 20 x 68,50zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21114

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 10
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Wentylacja Tak
Stelaż metalowy
Materiał metal

Opis produktu

Tunel hobbystyczny przeznaczony jest do upraw przydomowych lub działkowych. Rośliny pod tunelem foliowym chronione są przed szkodliwym działaniem skrajnie niskich temperatur, silnych wiatrów, obfitych deszczów, gradu oraz szkodom wyrządzanym przez zwierzęta. Dodatkowy system wentylacji, sprawi że uprawa roślin będzie jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza.

Tunel ogrodniczy wielosezonowy 5x2

Tunel jest pokryty transparentną, odporną na uszkodzenia mechaniczne folią UV2, wyprodukowaną w systemie Coex3. Specjalny system obustronnej bocznej wentylacji ułatwia utrzymanie odpowiedniej temperatury. Folia dwusezonowa UV2 zapewni termoizolacje oraz przepuszczalność światła wynoszącą 95%. W ofercie dostępna jest czterosezonowa folia UV5.

Tunel foliowy 5x2 system wietrzenia

Optymalna wysokość tunelu wynosząca 2m gwarantuje swobodne poruszanie się w jego wnętrzu. Konstrukcja opiera się na ramie, tunelu nie wbija się w ziemie. Konstrukcja tunelu jest odporna na korozję oraz na wysokie i niskie temperatury. W okresie zimowym nie ma konieczności demontażu stelażu. Producent zaleca zdjęcie samej folii, osuszenie jej i przechowywanie w zadaszonym miejscu. Do tunelu mogą Państwo dokupić dodatkowe drzwi oraz dowolną ilość łuków. W zestawie znajdą Państwo wszystkie niezbędne do montażu śrubki, nakrętki, klipsy i łączniki.

Wymiary elementów zestawu:

Tunel Krosagro 500cm

 • Długość: 5m
 • Wysokość: 2m
 • Szerokość: 2m
 • Powierzchnia użytkowa: 10m2
 • Szerokość drzwi: 0,6m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnia rurek: 25mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 10
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Wentylacja Tak
Stelaż metalowy
Materiał metal

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.