Tunel ogrodniczy metalowy 12m

(kod: 13485) Produkt wyprodukowany w Polsce Butimex
3 999 zł 3 839 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 191,95zł

 • Wysyłka w 7 do 12 dni
 • kod: 13485

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 1200
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 215
Powierzchnia [m2] 48
Stelaż metalowy
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron
Wentylacja Tak
Długość [cm] 1200
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Opis produktu

Dla bardziej wymagających użytkowników, którym zależy na zwiększonej trwałości i odporności tunelu na działanie warunków atmosferycznych proponujemy ogrodnicze tunele foliowe wykonane na stelażu metalowym.

Szkielet tunelu wykonany jest z trwałych, metalowych, ocynkowanych galwanicznie w kolorze srebrnym rurek o średnicy 25mm. Taka konstrukcja jest odporna na duże wahania temperatur, więc nie ma potrzeby demontażu stelaża tunelu na zimę. Stelaż jest składany z rurek łączonych ze sobą. Poszczególne pałąki, przęsła tunelu oddalone są od siebie o 120cm. Pozwala to uzyskać bardziej sztywną i trwałą konstrukcję. 

Decydując się na zakup tego tunelu uzyskają Państwo 48m2 powierzchni na uprawy ogrodowe. Długość tunelu to 12m (10 przęseł po 120cm), szerokość to 4m. Dużą zaletą tunelu jest jego wysokość - aż 215cm - pozwala to na swobodne poruszanie się we wnętrzu nawet wysokich osób. Oba końce tunelu zakończone są drzwiami na metalowych ramach - o wysokości 180cm - dzieki temu można łatwo dostać się do foliaka z każdej strony, a czasem wykorzystać to do wentylacji wnętrza. 

Tunel pokryty jest folią ogrodniczą stabilizowaną przeciwko promieniowaniu UV. Folia posiada wgrzane sznurki, dzięki czemu jej mocowanie jest łatwiejsze, a konstrukcja tunelu sztywniejsza i tym samym trawałość większa. Zastosowana folia ogrodnicza jest 4 sezonowa - gdzie jako sezon rozumiemy jesień, lub wiosnę. 

Zamawiając tunel metalowy otrzymują Państwo:

 • komplet elementów niezbędnych do zbudowania stelaża tunelu - rurki, złączki, opaski i śruby
 • folię do przykrycia tunelu podzieloną na części co ułatwia jej montaż
 • instrukcję montażu w języki polskim
 • kartę gwarancyjną

Wymiary elementów zestawu:

 • powierzchnia pod uprawy: 48m2
   
 • długość: 12 m,
 • szerokość: 4 m
 • wysokość: 2,15 m

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 1200
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 215
Powierzchnia [m2] 48
Stelaż metalowy
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron
Wentylacja Tak
Długość [cm] 1200
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany są za pośrednictwem firmy kurierskiej w 5 paczkach:

 • 1 karton - 80 x 90 x 15cm; (31,5kg)
 • 1 karton - 130 x 22 x 20cm; (31,5kg)
 • 1 karton - 130 x 22 x 20cm; (31,5kg)
 • 1 karton - 130 x 22 x 20cm; (31,5kg)
 • 1 karton - 130 x 42 x 32cm (31,5kg)

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. W paczce załączona jest czytelna instrukcja w języku polskim oraz wszystkie elementy niezbędne do montażu. 

Montaż tunelu jest prostu - połączenia są realizowana na zasadzie wkładania jednej rurki w drugą z zatrzaskiem, następnie należy skręcić poprzeczki i wsporniki za pomocą dostarczonych w paczce śrub. Tunel najlepiej montować w specjalnie wykopanym niewielkim rowku, w którym zakopiemy później zakładki z folii, co dodatkowo zwiększy sztywność konstrukcji. Folia została podzielona na kilka płacht ułatwiajacych jej zakładanie. Folie boczne montujemy na spinki, folia główna posiada sznurki do zamocowania. 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego produnceta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel ogrodniczy metalowy folia na tunel ogrodniczy tunel ogrodniczy foliowy TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA OGRODOWA TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA 3x6m 18m2 TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA Tunel Ogrodniczy Foliowy Folia Tunel Ogrodniczy Foliowy Folia 18 m2 3x6m UV 5 Tunel Ogrodniczy Foliowy Folia 9 m2 tunel foliowy ogrodniczy tunel ogrodowy metalowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×