Tunel ogrodowy Hobby wielowegetacyjny 7,5x3m

(kod: 21130) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
2 301 zł + dostawa 160 zł

Kup na raty: 20 x 123,00zł

 • Wysyłka w 5 do 7 dni
 • kod: 21130

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 22,5
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel hobbystyczny doskonale sprawdzi się na niewielkich przestrzeniach w przydomowych ogródkach. Dzięki swej konstrukcji, tunel jest mobliny. Można go swobodnie przestawiać w dowolne miejsce bez konieczności demontażu.   

Tunel foliowy wielowegetacyjny 7,5x3x2,15

Konstrukcja tunelu wykonana została ze stalowych rurek o średnicy 25 mm. Zostały one ocynkowane co zapewnia im odpornośc na korozję zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Stelaż jest mrozoodporny, więc w okresie zimowym nie trzeba go demontować. Należy jedynie zdjąc folię i przechowywać ją w suchym, zadaszonym miejscu. 

Tunel foliowy wielowegetacyjny 7,5x3x2,15 wentylacja

Trójwarstwowa, dwusezonowa folia UV2 dwusezonowa zapewnia odpowiednią termoizolację i przepuszczalność światła wynoszącą 95%. Systemy bocznej wentylacji ułatwiają wietrzenie tunelu, co ułatwia utrzymanie odpowiedniej temperatury. Folia chroni rośliny przed szkodliwym wpływem wysokich i niskich temperatur, obfitych deszczy, czy silnych wiatrów. Izoluje uprawy od dzikich zwierząt, które mogą zniszczyć rośliny. Całość daje możliwość zbioru kilku wegetacji roślin w roku w zależności od rodzaju uprawy. Dostępna jest pięciosezonowa folia UV5.

Tunel wielowegetacyjny 7,5x3x2,15 wnętrze

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych drzwi, co ułatwi wietrzenie. Drzwi również wykonane są z metalowych rurek i zamontowane są na metalowych zawiasach. Tunel można przedłużyć o dowolną ilość łuków. 

Poniżej film prezentujący montaż tunelu:

Wymiary elementów zestawu:

Tunel wielowegetacyjny 750x300

 • Długość: 7,5m
 • Wysokość: 2,15m
 • Szerokość: 3m
 • Powierzchnia użytkowa: 22,5m2
 • Szerokość drzwi: 0,9m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 22,5
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodowy tunel ogrodowy metalowy tunel ogrodowy foliowy TUNEL OGRODOWY SZKLARNIA FOLIOWY 12 OKIEN 18m2 tunel ogrodowy focus garden tunel ogrodowy focusgarden ogrodowy tunel foliowy TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m folia 4-sez TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 2x3m 6m2

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×