Tunel ogrodowy Hobby wielowegetacyjny 7,5x3m

Tunel foliowy hobby wielowegetacyjny 7,5x3x2,15
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 21130) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
7,5 m 6,25 m 5 m
3 m 4 m 2 m
Wielowegetacyjny Jednowegetacyjny
1 2
UV2 UV5
Tunel hobbystyczny doskonale sprawdzi się na niewielkich przestrzeniach w przydomowych ogródkach. Dzięki swej konstrukcji, tunel jest mobliny. Można go swobodnie przestawiać w dowolne miejsce bez konieczności demontażu.    ... pełny opis
2 301 zł
+ dostawa 160 zł
Kup na raty: 20 x 123,00zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21130

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 22,5
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel hobbystyczny doskonale sprawdzi się na niewielkich przestrzeniach w przydomowych ogródkach. Dzięki swej konstrukcji, tunel jest mobliny. Można go swobodnie przestawiać w dowolne miejsce bez konieczności demontażu.   

Tunel foliowy wielowegetacyjny 7,5x3x2,15

Konstrukcja tunelu wykonana została ze stalowych rurek o średnicy 25 mm. Zostały one ocynkowane co zapewnia im odpornośc na korozję zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Stelaż jest mrozoodporny, więc w okresie zimowym nie trzeba go demontować. Należy jedynie zdjąc folię i przechowywać ją w suchym, zadaszonym miejscu. 

Tunel foliowy wielowegetacyjny 7,5x3x2,15 wentylacja

Trójwarstwowa, dwusezonowa folia UV2 dwusezonowa zapewnia odpowiednią termoizolację i przepuszczalność światła wynoszącą 95%. Systemy bocznej wentylacji ułatwiają wietrzenie tunelu, co ułatwia utrzymanie odpowiedniej temperatury. Folia chroni rośliny przed szkodliwym wpływem wysokich i niskich temperatur, obfitych deszczy, czy silnych wiatrów. Izoluje uprawy od dzikich zwierząt, które mogą zniszczyć rośliny. Całość daje możliwość zbioru kilku wegetacji roślin w roku w zależności od rodzaju uprawy. Dostępna jest czterosezonowa folia UV5.

Tunel wielowegetacyjny 7,5x3x2,15 wnętrze

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych drzwi, co ułatwi wietrzenie. Drzwi również wykonane są z metalowych rurek i zamontowane są na metalowych zawiasach. Tunel można przedłużyć o dowolną ilość łuków. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel wielowegetacyjny 750x300

 • Długość: 7,5m
 • Wysokość: 2,15m
 • Szerokość: 3m
 • Powierzchnia użytkowa: 22,5m2
 • Szerokość drzwi: 0,9m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 22,5
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.