Tunel ogrodowy Hobby wielowegetacyjny 7,5x4m

(kod: 21133) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
4 210 zł + dostawa 160 zł

Kup na raty: 20 x 218,50zł

 • Wysyłka w 5 do 7 dni
 • kod: 21133

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 30
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 240
Stelaż metalowy

Opis produktu

Ogrodniczy tunel foliowy przedłuża sezon uprawy warzyw od przedwiośnia do późnej jesieni. Pozwala również na zebranie obfitszych i lepszych jakościowo plonów. Stelaż wykonany z metalu, zapewni stabilność i odporność na silne wiatry. Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa i dłużej trzyma wilgoć, co pomaga ogrodnikom w utrzymaniu odpowiedniej temperatury i stanu nawodnienia. 

Tunel foliowy wielowegetacyjny 7,5x4x2,40

Dwusezonowa folia UV2 jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz przepuszcza aż 95% światła. Zapewni roślinom odpowiednie warunki i uchroni je przed niskimi i wysokimi temperaturami, obfitymi deszczami ,silnymi wiatrami i dzikimi zwierzętami. Dodatkowy system obustronnej, bocznej wentylacji zapewni wietrzenie tunelu w celu uniknięcia przegrzania roślin oraz ułatwi utrzymanie optymalnej temperatury. W ofercie dostępna jest również pięciosezonowa folia UV5. 

Tunel foliowy wielowegetacyjny 7,5x4x2,40

Konstrukcja jest niezwykle wytrzymała i odporna na mróz oraz korozję. Wykonano ją z ogniowo ocynkowanych, metalowych rurek o średnicy 25 mm. Konstrukcja tunelu oparta na ramie, sprawia, że tunel jest mobilny i funkcjonalny. Można go swobodnie przestawiać w dowolne miejsce. Ze względu na swą wytrzymałość, w okresie zimowym nie ma konieczności demontażu stelażu. Należy jedynie zdjąć samą folię i przechowywać ją w zadaszonym miejscu. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych drzwi, które ułatwią dostęp do upraw oraz zwiększą wentylację. 

Poniżej film prezentujący montaż tunelu:

Wymiary elementów zestawu:

Tunel wielowegetacyjny 750x400

 • Długość: 7,5m
 • Wysokość: 2,40m
 • Szerokość: 4m
 • Powierzchnia użytkowa: 30m2
 • Szerokość drzwi: 0,9m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 30
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 240
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodowy tunel ogrodowy metalowy tunel ogrodowy foliowy TUNEL OGRODOWY SZKLARNIA FOLIOWY 12 OKIEN 18m2 tunel ogrodowy focus garden tunel ogrodowy focusgarden ogrodowy tunel foliowy TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m folia 4-sez TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 2x3m 6m2

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×