Tunel ogrodowy jednowegetacyjny 5x3m

(kod: 21120) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
1 119 zł + dostawa 100 zł

Kup na raty: 20 x 60,95zł

 • Wysyłka w 5 do 7 dni
 • kod: 21120

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Powierzchnia [m2] 15
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel foliowy jest doskonałą alternatywą dla montowanych na stałe szklarni. Dzięki lekkiej, wytrzymałej konstrukcji, która opiera się na ramie, można go szybko i łatwo przenieśc w inne miejsce bez konieczności demontażu. Idealnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach, zapewniając roślinom odpowiednią ochronę, temperaturę i nawodnienie. Ułatwi hodowcom nawożenie oraz rozpylanie pestycydów, które chronią rośliny przed szkodnikami. 

Tunel 5x3x2,15

Konstrukcja wykonana została ze stalowych rur o średnicy 25mm. Rury w procesie cynkowania ogniowego zyskały odpornośc na korozje zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki temu nie ma konieczności składania konstrukcji na okres zimowy, ponieważ stelaż jest odporny na niskie jak i wysokie temperatury. Zaleca się jedynie zdjęcie foli, osuszenie jej i przechowywanie w zadaszonym miejscu. 

Tunel foliowy 5x3x2,15

Dwusezonowa folia UV2 stwarza roślinom bardzo dobre warunki do rozwoju, zapewniając odpowiednią termoizolacje oraz przepuszczalność światła wynoszącą 95%. Ochroni rośliny przed niskimi temperaturami, śniegiem, obfitym deszczem, silnym wiatrem, czy szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta. W ofercie dostępna również pięciosezonowa folia UV5. Istnieje możliwośc dokupienia dodatkowych drzwi oraz przedłużenia tunelu o dowolną ilość łuków. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel jednoweget 500x300

 • Długość: 5m
 • Wysokość: 2,15m
 • Szerokość: 3m
 • Powierzchnia użytkowa: 15m2
 • Szerokość drzwi: 0,9m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Powierzchnia [m2] 15
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodowy tunel ogrodowy metalowy tunel ogrodowy foliowy TUNEL OGRODOWY SZKLARNIA FOLIOWY 12 OKIEN 18m2 tunel ogrodowy focus garden tunel ogrodowy focusgarden ogrodowy tunel foliowy TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m folia 4-sez TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 2x3m 6m2

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×