Tunel ogrodowy jednowegetacyjny 5x3m

Tunel fioliowy hobby 5x3x2,15
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 21120) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
5 m 6,25 m 7,5 m
3 m 2 m 4 m
Jednowegetacyjny Wielowegetacyjny Lekki
1 2
UV2 UV5
Tunel foliowy jest doskonałą alternatywą dla montowanych na stałe szklarni. Dzięki lekkiej, wytrzymałej konstrukcji, która opiera się na ramie, można go szybko i łatwo przenieśc w inne miejsce bez konieczności demontażu. Idealnie spra... pełny opis
1 119 zł
+ dostawa 100 zł
Kup na raty: 20 x 60,95zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21120

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Powierzchnia [m2] 15
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel foliowy jest doskonałą alternatywą dla montowanych na stałe szklarni. Dzięki lekkiej, wytrzymałej konstrukcji, która opiera się na ramie, można go szybko i łatwo przenieśc w inne miejsce bez konieczności demontażu. Idealnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach, zapewniając roślinom odpowiednią ochronę, temperaturę i nawodnienie. Ułatwi hodowcom nawożenie oraz rozpylanie pestycydów, które chronią rośliny przed szkodnikami. 

Tunel 5x3x2,15

Konstrukcja wykonana została ze stalowych rur o średnicy 25mm. Rury w procesie cynkowania ogniowego zyskały odpornośc na korozje zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki temu nie ma konieczności składania konstrukcji na okres zimowy, ponieważ stelaż jest odporny na niskie jak i wysokie temperatury. Zaleca się jedynie zdjęcie foli, osuszenie jej i przechowywanie w zadaszonym miejscu. 

Tunel foliowy 5x3x2,15

Dwusezonowa folia UV2 stwarza roślinom bardzo dobre warunki do rozwoju, zapewniając odpowiednią termoizolacje oraz przepuszczalność światła wynoszącą 95%. Ochroni rośliny przed niskimi temperaturami, śniegiem, obfitym deszczem, silnym wiatrem, czy szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta. W ofercie dostępna również czterosezonowa folia UV5. Istnieje możliwośc dokupienia dodatkowych drzwi oraz przedłużenia tunelu o dowolną ilość łuków. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel jednoweget 500x300

 • Długość: 5m
 • Wysokość: 2,15m
 • Szerokość: 3m
 • Powierzchnia użytkowa: 15m2
 • Szerokość drzwi: 0,9m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Powierzchnia [m2] 15
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.