W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Tunel ogrodowy jednowegetacyjny Hobby 6,25x2m

(kod: 21119) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
1 024 zł + dostawa 100 zł

Kup na raty: 20 x 56,19zł

 • Wysyłka w 5 do 7 dni
 • kod: 21119

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Stelaż stalowy
Powierzchnia [m2] 12,5

Opis produktu

Tunel foliowy tworzy świetne warunki do uprawy roślin, odpowienio je chroni przed szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta, niską temperaturę, silny wiatr, śnieg, czy obfity deszcz. Jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników ogrodnictwa. Tunel dzięki swoim właściwościom pozwala rozpoczynać uprawy wczesną wiosną. Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa oraz dłużej trzyma wilgoć, co ułatwia hodowcom utrzymanie odpowiedniej temperatury, poziomu nawodnienia oraz rozpylanie pestycydów.

Tunel 6,x25x2x2

Konstrukcja wykonana została ze stalowych rur o średnicy 25mm. Zostały one ocynkowane ogniowo, co sprawia, że rury są odporne na korozje zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Całość zapewnia wysoką wytrzymałość na niekorzystne warunki pogodowe. Dzięki temu konstrukcja nie wymaga demontażu na okres zimowy. Zaleca się jedynie zdjęcie samej folii na okres zimowy, osuszenie jej i przechowywanie w suchym, zadaszonym miejscu. 

Tunel foliowy 6,25x2x2

Tunel pokrywa dwusezonowa folia UV2 wyprodukowana w systemie Coex3, która spełnia wysokie wymagania jakościowe.  Zapewnia ona odpowiednią termoizolację oraz wysoką przepuszczalność światła wynoszącą 95%. W ofercie dostępna również pięciosezonowa folia UV5. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych drzwi oraz przedłużenia tunelu o dowolną ilość łuków. W zestawie dołączone niezbędne do montażu śrubki, klipsy, nakrętki i łączniki. Konstrukcja opiera się na ramie, tunelu nie wbija się w ziemię, dzięki czemu można łatwo i szybko przenieść tunel w inne miejsce bez konieczności demontażu. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel jednoweget 625cm

 • Długość: 6,25 m
 • Wysokość: 2m
 • Szerokość: 2m
 • Powierzchnia użytkowa: 12,5 m2
 • Szerokość drzwi: 0,6m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Stelaż stalowy
Powierzchnia [m2] 12,5

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodowy tunel ogrodowy metalowy tunel ogrodowy foliowy TUNEL OGRODOWY SZKLARNIA FOLIOWY 12 OKIEN 18m2 tunel ogrodowy focus garden tunel ogrodowy focusgarden ogrodowy tunel foliowy TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m folia 4-sez TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 2x3m 6m2

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×