Narożnik z technorattanu Vega Grey Szary

(kod: 13598) Focus Garden
5 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 13598

Opis produktu

Technoratanowy narożnik Vega Grey Szary stanowi komplet mebli modułowych o przeznaczeniu wewnętrznym i zewnętrznym o charakterze wypoczynkowym. Mogułowa konstrukcja pozwala dowolnie przestawiać poszczególne elementy zestawu z zachowaniem pełnego komfortu użytkowników. Zestaw posiada pięć miejsc siedzących oraz pokaźny stolik.

Narożnik z technorattanu Vega Grey Szary zawartość

Stolik posiada szklany blat wykonany ze szkła hartowanego o grubości 5 mm - jest to szkło bezpieczne ponieważ jest bardziej wytrzymałe na naprężenia oraz trudniej jest go zarysować. blat umieszcza się na powierzchni kwadratowego modułu o wymiarach 80 x 80 o wysokości 32 cm.

Narożnik z technorattanu Vega Grey Szary poduszka

Stelaże mebli są wykonane z aluminium, dzięki czemu nie ulegają one korozji od wody deszczowej, lub nawet śniegu. Meble te są bardzo solidne, stabilne oraz lżejsze niż przy konstrukcji stalowej.

Narożnik z technorattanu Vega oparcie

Poduchy siedziskowe i oparciowe w kolorze szarym stanowią element zestawu - dodają eleganckiego wyglądu i charakteru. Posiadają zamek błyskawiczny typu suwak, który umożliwia zdejmowanie poszewek i upranie ich w razie zabrudzenia. W przypadku korzystania z narożnika Vega Grey Szary w ogrodzie w miejscu bez zadaszenia, zalecamy sprzątniecie poduszek przed większymi opadami, dzięki czemu dłużej zachowają swoj piękny wygląd. Poszewki poduszek wykonane są z mieszkanki bawełny i poliestru. Grubość poduszek siedziskowych to 13 cm, zaś grubość poduszek oparciowych to 18 cm - wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa.

Poniższe zdjęcie przedstawia narożnik w kolorze piaskowym

Narożnik z technorattanu Vega nóżka

Plecionka technorattanowa posiada dwojaką strukturę wyplecioną z półokrągłego technorattanu na podłokietnikach oraz szerokie płaskie pasy na pozostałych płaszczyznach w kolorze widocznym na zdjęciach - jest to melanż szarości odcieni jasnych i ciemnych.

Meble posiadają budowę modułową, co pozwala je dowolnie przestawiać w zależności od potrzeb, w zestawieniu prezentowanym na zdjęciu tworzą przykładowy narożnik - w zestawie z meblami nie ma klamer łączeniowych poszczególnych modułów.

Poniższe zdjęcie przedstawia narożnik w kolorze piaskowym

Narożnik z technorattanu Vega plecionka

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Narożnik z technorattanu Vega Grey Szary wymiary

Stolik

  • długość: 80 cm
  • szerokość: 80cm
  • wysokość: 32 cm

Moduł narożnikowy - trzy sztuki:

  • długość: 80cm
  • szerokość: 80cm
  • wysokość: 63cm

Moduł środkowy - dwie sztuki:

  • długość: 80cm
  • szerokość: 80cm
  • wysokość: 63cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble technorattanowe dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej na paletach. 

Nie wymagają montażu, są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania. 

Gwarancja:

Narożnik objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x