Vega Melange narożnik technorattanowy

(kod: 18031) Focus Garden
5 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 18031

Opis produktu

Narożnik technorattanowy VEGA Melange będzie pięknie prezentował się wewnątrz mieszkań oraz na tarasie lub w przydomowym ogródku. Jest zaprojektowany w prostym i uniwersalnym stylu, będzie zatem idealnie współgrał zarówno z tradycyjnie, jak i nowocześnie zaaranżowaną przestrzenią. Komplet charakteryzuje się przede wszystkim funkcjonalnością, dołączony jest do niego duży, wygodny i bardzo funkcjonalny stół, przy którym w można wypić kawę czy zjeść obiad w gronie najbliższych.

Liczba modułów Vega technorattan

Narożnik technorattanowy VEGA Melange można bez obaw ustawić na zewnątrz, gdyż technorattan jest materiałem wysoce odpornym na niekorzystne warunki pogodowe, takie jak mróz, śnieg, deszcz czy na wysokie temperatury. Stelaż mebli technorattanowych wykonano z aluminium pomalowanego metodą proszkową. Dzięki temu jest on stabilny, lecz jednocześnie lekki, a także odporny na korozję. 

Narożnik Vega Melange Poduszka

Do wykończenia zestawu użyto wysokiej jakości technorattanu o wyplocie płaskim oraz okrągłym. Możemy również być pewni, że oryginalny kolor mebli nie zmieni się, ponieważ technorattan jest odporny na działanie promieniowania ultrafioletowego. Co ważne, zestaw jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Zabrudzone miejsca wystarczy lekko przetrzeć zwilżoną ściereczką.

Zbliżenie na plecionkę technorattan Melange

Narożnik składa się z dwóch modułów, a do kompletu dołączony jest prostokątny i praktyczny stół, który pokryty jest szybą z odpornego na zarysowania szkła hartowanego, o grubości 5 mm. Narożnik oraz stół posiadają aluminiowe nóżki, dzięki którym meble wyglądają bardzo elegancko i które sprawiają, że meble są stabilne..

Nóżka z narożnika technorattan Vega

Komplet ma ciekawą barwę, prezentuje się bardzo efektownie i stylowo. Dodatkowo wygodę zapewniają dołączone do narożnika grube i miękkie poduszki. Poszewki wyposażone są w zamek błyskawiczny, więc w razie potrzeby można je zdąć i wyprać. Narożnik technorattanowy VEGA Melange będzie świetnym uzupełnieniem wystroju tarasu lub ogrodu, a także wnętrza mieszkania.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Narożnik z technorattanu Vega Sandy Piaskowy wymiary

Narożnik z technorattanu Vega Sandy Piaskowy wymiary

Stolik:

  • długość: 80 cm
  • szerokość: 80cm
  • wysokość: 32 cm

Moduł narożnikowy - trzy sztuki:

  • długość: 80cm
  • szerokość: 80cm
  • wysokość: 63cm

Moduł środkowy - dwie sztuki:

  • długość: 80cm
  • szerokość: 80cm
  • wysokość: 63cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble technorattanowe dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na paletach. 

Nie wymagają montażu, są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania. 

Gwarancja:

Narożnik objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×