Vega Melange White narożnik technorattanowy

(kod: 18032) Focus Garden
5 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 18032

Opis produktu

Narożnik technorattanowy VEGA Melange White w komplecie z prostokątnym, dużym stołem ma prostą i elegancką formę, będzie więc świetnie komponował się zarówno z tradycyjnie, a także nowocześnie zaaranżowanymi przestrzeniami. Jest on przystosowany do użytku wewnątrz mieszkań oraz na zewnątrz, na przykład na tarasie lub w ogrodzie. Zestaw jest funkcjonalny, przy stole, w pogodny dzień można przyjemnie i wygodnie wypić kawę czy zjeść obiad z rodziną czy przyjaciółmi.

Liczba modułów Vega technorattan

Narożnik technorattanowy VEGA Melange White jest wykonany z wysokiej jakości technorattanu, materiału szczególnie odpornego na niekorzystne warunki klimatyczne, czyli deszcz, śnieg, mróz, oraz wysokie temperatury i duże nasłonecznienie. Stelaż zestawu wyprodukowano z aluminium pomalowanego proszkowo. Dzięki temu jest on lekki, ale jednocześnie bardzo solidny i co bardzo istotne,  odporny na powstawanie korozji.

Narożnik Vega Melange White poduszki

Stelaż pokryty jest technorattanem o połączonym wyplocie płaskim i okrągłym. Ponieważ technorattan jest odporny na działanie promieniowania UV możemy mieć gwarancję, że meble nie stracą swojej oryginalnej barwy, nie wyblakną ani nie zżółkną. Komplet mebli jest także łatwy w utrzymaniu w czystości i nie wymaga specjalnej konserwacji. Ewentualne zabrudzenia wystarczy przetrzeć mokrą szmatką.

Zbliżenie na plecionkę z technorattanu Melange White

Cały narożnik składa się z dwóch modułów, do których dołączone są wygodne poduchy, wpływające na komfort użytkowania. Prostokątny i bardzo wygodny stół pokryty został szybą z odpornego na zadrapania szkła hartowanego, mającej grubość 5 mm. Narożnik i stół wyposażono w aluminiowe nóżki, dzięki którym meble wyglądają stylowo i solidnie, i które sprawiają, że są one całkowicie stabilne.

Zbliżenie na stopkę z narożnika Vega Melange White

Komplet ma stonowany i elegancki kolor, prezentuje się więc naprawdę stylowo. Dołączone poduszki idealnie współgrają z kolorem mebli. Poszewki poduszek mają zamek, więc w razie zabrudzenia można je zdąć i wyprać. Narożnik technorattanowy VEGA Melange White będzie idealnym uzupełnieniem tarasu, ogrodu lub salonu.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Narożnik z technorattanu Vega Sandy Piaskowy wymiary

Narożnik z technorattanu Vega Sandy Piaskowy wymiary

Stolik:

  • długość: 80 cm
  • szerokość: 80cm
  • wysokość: 32 cm

Moduł narożnikowy - trzy sztuki:

  • długość: 80cm
  • szerokość: 80cm
  • wysokość: 63cm

Moduł środkowy - dwie sztuki:

  • długość: 80cm
  • szerokość: 80cm
  • wysokość: 63cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble technorattanowe dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na paletach. 

Nie wymagają montażu, są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania. 

Gwarancja:

Narożnik objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x