Komplet ogrodowy VELIS Szary

1 990 zł

Produkt niedostępny

kod: 13210

Opis produktu

Zestaw obiadowy do ogrodu, wykonany z technorattanu.Komplet VELIS składa się z 6 wygodnych krzeseł z podłokietnikami, oraz z prostokątnego stołu z hartowaną szybą.

Zestaw wykonano na stelażu stalowym - bardzo mocnym i wytrzymałym. Plecionka z rattanu syntetycznego - gruba i solidna, dostępna w kolorze szarym. Całkowicie odporna na warunki atmosferyczne: wilgoć, upał, promienie UV i niską temperaturę.

Stół posiada czarny wpuszczony blat z hartowanej szyby. W blacie znajduje się zamykany otwór na parasol

Krzesła z zestawu można sztaplować, czyli ustawiać je w stosach, jedno na drugim. Dzięki temu zaoszczędzimy dużo miejsca i z łatwością przechowamy krzesła np. na czas zimy.

Nogi krzeseł zostały zakończone na dole warstwą aluminium, co zapobiega rozplątywaniu się plecionki podczas użytkowania krzesła i przesuwania nogami po podłożu.

Siedzisko krzeseł posiada od spodu wzmocnienia, które zapobiegają zagłębianiu się plecionki podczas siadania.

 

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Komplet ogrodowy VELIS Szary otrzymują Państwo:

  • stół
  • 6 krzeseł

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło:

  • szerokość: 61,5 cm
  • głębokość: 56 cm
  • wysokość: 93 cm

Stół:

  • długość: 150 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej DHL. Znajdują się w dobrze zapakowanych kartonach, krzesła nie wymagają montazu, zaś stół wymaga podstawowego złożenia - tj. przymocowania nóg do blatu stołu i umieszczenia szklanego blatu w ramie - zgodnie z załączoną instrukcją.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×