Stół technorattanowy kwadratowy Venecja 80x80cm

(kod: 13902) Focus Garden
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 13902

Opis produktu

Stół technorattanowy Venecja to kwadratowy stół wykonany z plecionki technorattanowej. Ze względu na swój niewielki wymiar zmieści się również na małym balkonie. Elegancję i styl podkreśla czarny blat wykonany z hartowanego szkła. Szyba włożona jest w ramę stołu, co uniemożliwia jej przesuwanie się. Nieduża półka usytuowana miedzy czterema nogami nie tylko wzmacnia konstrukcję, ale jest również zmyślnym schowkiem na podręczne rzeczy.

Stelaż został wykonany z mocnego stalowego szkieletu, pomalowano go proszkowo, aby zabezpieczyć stal przed korozją. Użyte materiały cechuje wysoka wytrzymałość na zmienność pogody oraz odporność na odbarwienia wskutek promieniowania słonecznego.

W sklepie dostępne są również stoły z kolekcji Venecja z okrągłymi blatami. Stoły idealnie komponują się z krzesłami VENECJA Brown.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 800mm     
  • Szerokość: 800mm
  • Wysokość: 730mm                                                                 

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest przez firmę kurierską. Do przesyłki dołączona jest instrukcja montażu w języku polskim.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x