Krzesło VENECJA honey

(kod: 13921) Focus Garden
199 zł

Produkt niedostępny

kod: 13921

Opis produktu

Krzesło Venecja wykonano z technorattanu w miodowym kolorze. Krzesło zostało zaprojektowane z myślą o użytku na świeżym powietrzu. Użyte do stworzenia krzesła materiały zostały wybrane tak, aby zmienna pogoda nie wpływała na ich jakość. Stelaż wykonany z aluminium jest odporny na rdzę. Szkielet został opleciony technorattanem odpornym na promienie UV, kolor nie zmienia intensywności stojąc na słońcu. Nogi krzesła zakończone są zdobnym aluminium zapobiegającym rozwarstwianiu się technorattanu, stopka nogi jest plastikowa, więc nie rysuje podłoża. Siedzisko zostało od spodu wzmocnione, aby zapobiec odkształcaniu się pod wpływem ciężaru. Duża powierzchnia siedziska, wysokie oparcie oraz półokrągłe podłokietniki zapewnią komfort użytkownikom.

Elementem charakterystycznym krzesła jest zapewne ciepły kolor miodu, rzadko spotykany w tego typu meblach. Łatwość w czyszczeniu i wytrzymałość elementów tego krzesła ogrodowego sprawiają, że świetnie sprawdzi się ono w ogródkach kawiarnianych i restauracjach.

Możliwość ustawienia krzesła jednego na drugim zapewnia łatwość przechowywania.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 560mm      
  • Głębokość: 615mm
  • Wysokość: 930mm                                                                                       

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską. Krzesło nie wymaga montażu, gotowe jest do użytku.

Gwarancja:

Krzesło objęte jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×