Leżanka Venus

Leżanka ogrodowa Venus
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 13331)
Leżanka ogrodowa na stelażu aluminiowym malowanym proszkowo. Konstrucja wykonana w ten sposób nie rdzewieje, dzięki temu leżanka Venus świetnie sprawdza się w miejscach narażonych na dużą ilość słońca i wilgoć. Leżak wykończony je... pełny opis
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 13331

Opis produktu

Leżanka ogrodowa na stelażu aluminiowym malowanym proszkowo. Konstrucja wykonana w ten sposób nie rdzewieje, dzięki temu leżanka Venus świetnie sprawdza się w miejscach narażonych na dużą ilość słońca i wilgoć.

Leżak wykończony jest syntetyczną tkaniną Textiline, tkanina jest dwustronna w środku posiada cienkie wypełnienie. Oparcie posiada 6 stopniową regulację nachylenia i przypinany na rzepy zagłówek.

Kółka w tylnej części leżanki ułatwiają przenoszenie jej z miejsca na miejsce. Leżanki są wygodne do przechowywania  - można je wkładać jedna w drugą.

 

 

Zobacz także powiązane: leżaki ogrodowe metalowe, meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 195 cm
  • szerokość: 79 cm 
  • wysokość: 100 cm
  • maks. obciążenie - 120kg

Dostawa i montaż mebli:

Leżanka jest dostarczona w całości, nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.