Vigo Misto & Elefante Grigio zestaw obiadowy technorattan

(kod: 18170) Pegie Prestige Garden
6 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 18170

Opis produktu

Vigo Misto & Elefante Grigio zestaw obiadowy technorattan składa się 6 foteli o bardzo oryginalnym i efektownym designie oraz z dużego stołu, przy którym wygonie można zjeść obiad z najbliższymi. Do foteli dołączone są wygodne poduszki ułożone na siedzisku i oparciu. Stelaż mebli wykonany jest z aluminium, który pomalowano metodą proszkową, co daje zabezpieczenie przed rdzewieniem. Na stelaż nałożona jest plecionka z wysokiej jakości technorattanu. Materiał ten jest  solidny, odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, jak deszcz, śnieg czy nawet mróz. Można je ustawiać na zewnątrz, na tarasach i w ogrodach, gdzie będą wyglądać bardzo efektownie i elegancko.

Zestaw mebli Vigo z prostokątnym stołem Misto & Elefante Grigio

Vigo Misto & Elefante Grigio zestaw obiadowy technorattan cechuje się dużą wytrzymałością i estetyką wykonania. Aluminiowa konstrukcja jest lekka, meble można więc łatwo przenosić w razie potrzeby. Technorattan jest odporny na działanie promieniowania UV, więc intensywny kolor mebli nie spłowieje. Blat stołu pokryto dla bezpieczeństwa i wygody hartowanym szkłem, co zwiększa jego odporność na zadrapania.

Stół technorattan Vigo Misto & Elefante Grigio

Vigo Misto & Elefante Grigio zestaw obiadowy technorattan nie wymaga pielęgnacji. Aby go utrzymać w czystości, wystarczy przemyć go mokrą szmatką. Poduszki, które dołączone do krzeseł mają wszyty suwak. Poszewki można więc bez problemu zdjąć i wyprać. Zestaw mebli jest ciekawie zaprojektowany i wygląda bardzo stylowo. Kolor technorattanowej plecionki bardzo ładnie współgra z kolorem poduszek. Meble można ustawić w ogrodzie, jadalni, kawiarniach i restauracjach.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu Vigo Marrone & Crema

Fotel:

 • szerokość: 58 cm
 • głębokość: 78 cm
 • wysokość: 82 cm
 • wysokość oparcia od siedziska: 49 cm
 • wymiary siedziska: 47x50 cm
 • szerokość podłokietników i oparcia: 6 cm
 • grubość poduszki: 5 cm

Stół:

 • długość: 180 cm
 • szerokość: 102 cm
 • wysokość: 75 cm
 • grubość szyby: 5 mm

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan zestaw technorattan corfu fiesta zestaw alabama premium technorattan corfu keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×