Wave Grey leżak technorattanowy

Leżak technorattanowy Wave
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 15928)
Grey Brown
  • lekki i trwały stelaż aluminiowy
  • regulowane oparcie z możliwością zablokowania w 5 pozycjach
  • możliwość sztaplowania
Praktyczny i wygodny leżak ogrodowy wykonany z płaskiego, brązowego technorattanu . Dzięki prostej, a jednocześnie eleganckiej konstrukcji leżanka idealnie sprawdzi się zarówno do zastosowań prywatnych, na tarasie i w ogrodzie, jak rów... pełny opis
799 zł

Produkt niedostępny

kod: 15928

Opis produktu

Praktyczny i wygodny leżak ogrodowy wykonany z płaskiego, brązowego technorattanu. Dzięki prostej, a jednocześnie eleganckiej konstrukcji leżanka idealnie sprawdzi się zarówno do zastosowań prywatnych, na tarasie i w ogrodzie, jak również w obiektach wypoczynkowych i SPA - przy basenach. 

Leżanka wykonana jest na bazie alminiowego stelaża, dzięki temu jest lekka (może ją łatwo przenieść nawet jedna osoba) i odporna na działanie warunków atmosferycznych (odporność na korozję zdecydowanie większa niż leżaki stalowe). 

Komfort wypoczynku zapewnia oparcie z możliwością regulacji i zablokowaniem w jednej z 5 pozycji - pozwala zarówno na leżenie na płasko, jak również zablokowanie w pozycji prawie pionowej - np. do czytania książki. 

Leżanka może z powodzeniem być wykorzystywana przez różne osoby, jej maksymalne obciążenie to 120kg. 

Leżanki można łatwo sztaplować, tzn. ustawiać jedną na drugiej, co ułatwia ich przechowywanie poza sezonem, zwłaszcza w obiektach hotelowych i SPA.

Niestety nie ma możliwości zamówienia poduszki na leżak.

Sztaplowanie leżanki Wave

Zobacz także powiązane: leżaki technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 200cm
  • szerokość: 65cm
  • wysokość: 33cm
  • wysokość podniesionego oparcia: 92cm
  • maksymalne obciążenie: 120kg

Dostawa i montaż mebli:

Leżaki dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL w paczce. Leżak jest gotowy do użytkowania bezpośrednio po wyjęciu z opakowania - nie ma konieczności montażu. 

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


Istnieje możliwość zamowienia poduszek do leżanki - ale z powodu zmiennego stanu magazynowego - bardzo prosimy o kontakt z obsługą sklepu celem potwierdzenia dostępności poduszek i ich ceny.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.