WC Kompakt Varius Koło uniwersalny odpływ

(kod: 10180)
Zestaw WC Kompakt Varius z miską z odpływem uniwersalnym i spłuczką 3/6l to wysokiej jakości produkt pochodzący od renomowanego producenta wyposażenia do łazienek - firmy Koło. W komplecie znajduje się też zestaw montażowy. Ogólne... pełny opis
1 302 zł

Produkt niedostępny

kod: 10180

Opis produktu

Zestaw WC Kompakt Varius z miską z odpływem uniwersalnym i spłuczką 3/6l to wysokiej jakości produkt pochodzący od renomowanego producenta wyposażenia do łazienek - firmy Koło. W komplecie znajduje się też zestaw montażowy.

Ogólne wymiary kompaktu WC znajdziecie Państwo w rysunku technicznym na jednym ze zdjęć.

Deska widoczna na zdjęciu nie jest przedmiotem sprzedaży. Można ją dokupić zaznaczając odpowiednie opcje w akcesoriach. Do wyboru są deski twarde lub wolnoopadające wykonane z tworzywa Duroplast.

Gwarancja na produkt wynosi 5 lat.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.