Dzisiaj darmowa dostawa na wszystko!
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Grunt do montażu paneli 3D WELDPRIMER Light 5l - Loft Design System

(kod: 16834) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
23 zł i dostawa GRATIS!

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Panele gipsowe 3D znakomicie sprawdzą się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego przeznaczenia. Dzięki szerokiej palecie dostępnych wzorów, mamy szansę stworzyć wnętrza wyjątkowe i niepowtarzalne, pokazujące naszą nietuzinkową i oryginalną osobowość. Panele produkowane są przez uznanego producenta Loft Design System, oferującego szeroką paletę wzorów – od prostych geometrycznych form, poprzez miękkie fale, aż po nowoczesne designerskie projekty.

Koncentrat gruntu WELDPRIMER Light zalecany go gruntowania powierzchni paneli przed malowaniem oraz ścian, na których montowane mają być panele dekoracyjne marki Loft Design System.

Loft Design System Logo

Receptura gruntu została specjalnie dla paneli marki Loft Design System. Wykończenie montażu za pomocą masy zapewni trwałość oraz wytrzymałość paneli.

Grunt WELDPRIMER Light Loft Design System

Wymiary elementów zestawu:

  • Pojemność: 5l
  • Wydajność: zużycie: 0,05-0,2 l/ 1m2- zależy od stopnia chłonności podłoża.
  • Przeznaczenie: Panele gipsowe 3D Loft Design System

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x