Nowoczesna kanapa rozkładana Antonio z zagłówkami - Kinas meble

(kod: 16584) Kinas
1 699 zł 1 159 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 57,95zł

 • Wysyłka do 12 tygodni
 • kod: 16584

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Funkcja spania Tak
Szerokość [cm] 227
Głębokość [cm] 90
Powierzchnia spania 195x110

Opis produktu

Nowoczesna kanapa rozkładana Antonio z zagłówkami to idealny mebel zarówno do salonu, jak i do sypialni. Dzięki sprytnemu rozwiązaniu po rozłożeniu nie zajmuje dużo więcej miejsca. Warto również zwrócić uwagę na oryginalne rozmieszczenie kolorów.

Materiał i zagłówek wersalki Antonio

Wyściółka siedzenia i oparcia kanapy rozkładanej Antonio to połączenie sprężyn falistych i bonell. Zapewnia to doskonałe podparcie ciała zarówno w pozycji kanapy, jak i gdy wersalka rozłożona jest do pozycji łóżka. Dodatkowo komfort zapewniają stylowe, miękkie podłokietniki. W oparciu znajdują się regulowane zagłówki, dające optymalne podparcie głowy.

Rozłożona kanapa Antonio

System rozkładania nowoczesnej kanapy Antonio jest bardzo prosty i stsosowany w większości wersalek. Wystarczy przechylić kanapę tak, by oparcie znalazło się równolegle do podłogi. Teraz mamy dostęp do pojemnego pojemnika na pościel. Gdy popchniemy siedzisko dalej, powinniśmy usłyszeć charakterystyczny klik, który odblokowuje funkcję spania. W tym momencie siedzisko samo opuści się do poprzedniej pozycji i w taki sposób mamy rozłożone łóżko.

Warto zwrócić uwagę, że zagłówki nie są zdejmowane podczas rozkładania łóżka. Zostają one w tym samym miejscu, co nie przeszkadza jednak w korzystaniu z wersalki Antonio.

Kanapa Antonio rozkład kolorów

Nowoczesna kanapa rozkładana Antonio dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych. Na obrazku powyżej można zobaczyć jak układa się baza oraz wstawki. W każdym z wariantów podnóżki zostają takie same. Są to chromowane nóżki o prostokątnym kształcie.

Poniżej widoczny jest film prezentujący funkcje sofy Antonio

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary wersalki Antonio

 • Wysokość: 91 cm
 • Długość: 204 cm
 • Głębokość: 91 cm
 • Głębokość rozłożonej wersalki: 100 cm
 • Wysokość oparcia: 57 cm
 • Głębokość siedziska: 59 cm
 • Wysokość siedziska: 45 cm
 • Długość powierzchni do spania: 204 cm
 • Szerokość powierzchni do spania: 122 cm

Kluczowe parametry:

Funkcja spania Tak
Szerokość [cm] 227
Głębokość [cm] 90
Powierzchnia spania 195x110

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej przesyłce za pomocą firmy kurierskiej. Wersalka Antonio zapakowana jest w folię i teksturę falistą dobrze zabezpieczające przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×