Nowoczesna wersalka rozkładana Alicja - Wersal meble

(kod: 16932) Wersal Meble
1 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 16932

Opis produktu

Nowoczesna wersalka rozkładana Alicja to idealny mebel zarówno do salonu, jak i do sypialni. Dzięki sprytnemu rozwiązaniu po rozłożeniu nie zajmuje dużo więcej miejsca. Warto również zwrócić uwagę na ładny design.

Stopki wersalki Alicja

Wersalka Alicja dostępna jest w 4 tkaninach. Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka wersalki Alicja

Wyściółka siedzenia i oparcia kanapy rozkładanej Alicja to sprężyny faliste u pianka tapicerska. Zapewnia to doskonałe podparcie ciała zarówno w pozycji kanapy, jak i gdy wersalka rozłożona jest do pozycji łóżka. Dodatkowo komfort zapewniają stylowe, miękkie podłokietniki, które można odczepić (mocowane są na rzepy).

Rozłożona kanapa Alicja

System rozkładania nowoczesnej kanapy Alicja jest bardzo prosty i stsosowany w większości wersalek. Wystarczy przechylić kanapę tak, by oparcie znalazło się równolegle do podłogi. Teraz mamy dostęp do pojemnego pojemnika na pościel. Gdy popchniemy siedzisko dalej, powinniśmy usłyszeć charakterystyczny klik, który odblokowuje funkcję spania. W tym momencie siedzisko samo opuści się do poprzedniej pozycji i w taki sposób mamy rozłożone łóżko.

Kanapa Alicja oparcie

Nowoczesna kanapa rozkładana Alicja dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych.W każdym z wariantów podnóżki zostają takie same.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary wersalki Alicja

  • Wysokość: 86 cm
  • Długość: 200 cm
  • Głębokość: 81 cm
  • Długość powierzchni do spania: 200 cm
  • Szerokość powierzchni do spania: 125 cm

Fotel (opcjonalny):

Rozmiary fotela Alicja

  • Szerokość: 61 cm
  • Głębokość: 68 cm
  • Wysokość: 105 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej przesyłce za pomocą firmy kurierskiej. Wersalka Alicja zapakowana jest w folię i teksturę falistą dobrze zabezpieczające przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×