Wieszak do szatni na kółkach na 50 haczyków Czarny 150 cm

Wieszak do szatni na kółkach na 40 haczyków Czarny 120 cm
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 20724) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
czarny srebrny
150 cm 120 cm
Solidny, trwały i wykonany z najwyższej jakości materiałów  wieszak do szatni na kółkach na 50 haczyków Czarny 150 cm  będzie idealnym rozwiązaniem do przedpokoju czy biura. Pomoże on uporządkować wierzchnie elementy garderoby... pełny opis

579 zł

499 zł

+ dostawa 19 zł
Kup na raty: 20 x 25,90zł
Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 21.02.2018
Zamów do: g. 14:00, wtorek, 20.02.2018
Pozostało: 8h 56min
kod: 20724

Opis produktu

Solidny, trwały i wykonany z najwyższej jakości materiałów wieszak do szatni na kółkach na 50 haczyków Czarny 150 cm będzie idealnym rozwiązaniem do przedpokoju czy biura. Pomoże on uporządkować wierzchnie elementy garderoby. Jego nietypowy wygląd z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią niekonwencjonalne rozwiązania w swoich wnętrzach. Wykonany jest on z chromowanego metalu, który ma kolor czarny. Na belce znajduje się wstawka na haczyki, która ma intrygujący, szary, delikatnie błyszczący kolor. Połączenie to prezentuje się niezwykle atrakcyjnie od strony wizualnej, a przy okazji jest praktyczne i z łatwością dopasuje się do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Czerń i szarość jest duet ponadczasowy, a jednocześnie nawiązujący do najnowszych trendów.

Wieszak do szatni

Wieszak do szatni na kółkach na 50 haczyków Czarny 150 cm posiada kółka, dzięki czemu z powodzeniem można go przestawiać i przesuwać, nie rysując jednocześnie podłogi. Rozwiązanie to jest praktyczne i stanowi odpowiedź na wymagania Klientów. Na jednej belce o długości 120 cm znajduje się 40 haczyków. Haczyki znajdują się w odległości 6 cm od siebie, co sprawia, że zawieszone na nich elementy garderoby mają wystarczającą ilość miejsca.

Kółka wieszaka

Wieszak do szatni na kółkach na 50 haczyków Czarny 150 cm ma 185 cm wysokości, z racji czego będzie bardzo dobrym rozwiązaniem do przedpokoju czy korytarzu. Przestrzenie te są niezwykle ważne w każdym domu, z racji tego, że budują pierwsze wrażenie dotyczące całego mieszkania. Warto postawić w nich wieszak, który nie tylko spełni szereg funkcji użytkowych, ale równocześnie będzie ładny, estetyczny i ciekawy.

Wymiary elementów zestawu:

Wieszak wymiary 150 cm

 

  • długość: 150 cm
  • wysokość: 185 cm
  • rozstaw nóg: (szerokość od kółka przedniego do tylnego): 60 cm

Dostawa i montaż mebli:

Wieszak dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu. 

Gwarancja:

Wieszak metalowy objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.