Wieszak do szatni stojący na 40 haczyków Metalik 150 cm

Wieszak do szatni stojący
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 19788) Produkt wyprodukowany w Polsce Wilking
metalik czarny
stopki stacjonarne kółka
150 cm - haczyki co 7,5 cm 100 cm - haczyki co 5 cm
Do wszystkich obieków gdzie szczególnie istotna jest mobilność i możliwość dostoswania się do sytuacji i oczekiwań klientów doskonale nadawać się będą wieszaki szatniowe stojące na 40 haczyków - podzielone po dwadzieścia z każdej strony... pełny opis

599 zł

559 zł

+ dostawa 29 zł
Kup na raty: 20 x 29,40zł
Wysyłka w 15 do 20 dni
kod: 19788

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 150
Wysokość [cm] 175
Liczba haczyków 40
Rozstaw haczyków 7,5

Opis produktu

Do wszystkich obieków gdzie szczególnie istotna jest mobilność i możliwość dostoswania się do sytuacji i oczekiwań klientów doskonale nadawać się będą wieszaki szatniowe stojące na 40 haczyków - podzielone po dwadzieścia z każdej strony. 

Długość wieszaka to 100cm, a wysokość to 175cm. Rozstaw nóg to 60cm. 

Waga wieszaka to ok 25kg.

Do wyboru są dwie długości wieszaków - 100 i 150 cm. Na obydwu modelach zamontowano po 40 haczyków. Na wieszaku 100 centymetrowym haczyki znajdują się co 5 cm, natomiast na dłuższym co 7,5 cm co pozwala na wieszanie większych okryć.

W zależności od Państwa potrzeb wieszak do szatni może mieć w podstawie kółka, które ułatwiają jego przesuwanie, bądź stopki - jeśli będize przeznaczony do użytku stacjonarnego.

Stojący wieszak szatniowy wykonany jest ze stali malowanej proszkowo. Istnieje możliwość wybory koloru - dostępne wybarwienia to metalik i czarny. 

Sprzedawany wieszak nie zawiera numerków - istnieje możliwość ich dokupienia w cenie 6zł/szt.

W przypadku większych zamówień istnieje możliwość wykonania wieszaków na indywidualny wymiar. 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 150
Wysokość [cm] 175
Liczba haczyków 40
Rozstaw haczyków 7,5

Dostawa i montaż mebli:

Wieszak stojący dostarczany jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest on przeznaczony do samodzielnego montażu - montaż nie jest skomplikowany.

Gwarancja:

Wieszak szatniowy stojący objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.