Witryna Bravo

(kod: 08738) ElmarBravo
418 zł

Produkt niedostępny

kod: 08738

Opis produktu

Klasyczna oraz elegancka witryna z kolekcji Bravo. Charakterystyczną cachą kolekcji jest nowoczesny oraz schludny wygląd. Dzięki temu meble tworzą niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu ozdabaiając je.

 

Witryna to wygodne rozwiązanie sprawdzające się zarówno w jadalni bądź salonie. Witryna posiada przeszklone drzwiczki oraz 4 półki, z których 3 są szklane. Sprawdzi się ona podczas przechowywania na przykład zastawy stołowej. W swojej dolnej części witryna posiada bardzo wygodną oraz pojemną szufladę. Jej wymiary to: 200cm wysokości, 50cm szerokości oraz 50cm głębokości. Dodatkowo istnieje mozliwość dokupienia opcji oświetlenia półek w systemie LED – ożywia to oraz nadaje charakter witrynie.

Witryna dostępna jest w dwóch wariantach – z drzwiczkami otwieranymi na prawą stronę (prawa) oraz lewą (lewa).

 

Bravo to nowoczesna oraz funkcjonalna kolekcja. Wykonana została ona z najlepszych materiałów, dzięki czemu służyć może przez lata. Wszystkie elementy kolekcji zachowane zostały w kolorystyce wenge.
 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×