Witryna szklana Valetta II.SR.WIT-65

(kod: 13742) Produkt wyprodukowany w Polsce ElmarKolekcja Valetta
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13742

Opis produktu

Szklana witryna Valetta została przygotowana z myślą o ustawianiu w wąskich przestrzeniach w nowoczesnych mieszkaniach. Witryna posiada 200cm wysokości i 65cm szerokości. Jej najniższa część to dość wysoka szafka, nad którą znajduje się szuflada. Powyżej jest część szklana z trzema półkami, które mogą być podświetlane za pomocą lampek. 

Korpus witryny wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze dąb San Remo, a fronty szafki i szuflady w białym połysku. 

Posiadamy w sprzedaży całą kolekcję mebli systemowych Valetta, dzięki czemu mogą Państwo dokonywać stopniowych zakupów kolejnych elementów.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 200cm
  • szerokość: 65cm
  • głębokość: 40cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w paczkach za pośrednictwem firmy kurierskiej. Witryna szklana Valetta przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

Witryna Valetta objęta jest 12 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×