Witryna Valetta I.SR.WK-110

(kod: 13739) Produkt wyprodukowany w Polsce ElmarKolekcja Valetta
679 zł

Produkt niedostępny

kod: 13739

Opis produktu

Elegancka i bardzo pojemna witryna do salonu Valetta o oznaczeniu symbolem producenta: I.SR.WK-110. Witryna posiada 110cm szerokości i 134cm wysokości, jej korpus został wykonany z płyty laminowanej o podwyższonej odporności na zarysowania w kolorze dąb San Remo. Frony wykonane są z płyty w kolorze biały połysk. Witryna Valetta posiada 2 szafki z drzwiczkami i metalowymi uchwytami, dwie szyflady, oraz dwie przestrzenie za szybą. Półki w witrynie mogą być podświetlane.

Witryna Valetta jest częścią całej kolekcji mebli do salonu, dzięki temu mogą Państwo uzupełnić wystrój o inne elementy z tego zakresu.

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 110cm
  • wysokość: 134cm
  • głębokość: 40cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w paczkach za pośrednictwem firmy kurierskiej. Witryna Valetta przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

Witryna Valetta objęta jest 12 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×