Wygodny fotel do komputera skórzany Chairman 401

(kod: 20173) Baldu Visata Polska
2 898 zł

Produkt niedostępny

kod: 20173

Opis produktu

Praca nad wymagającymi od nas koncentracji projektami często kończy się po wielu godzinach siedzenia za biurkiem. By móc optymalnie wykorzystać nasz potencjał potrzebujemy wysokiej jakości narzędzi. Jednym z takich narzędzi powinien być dobry fotel do biurka. Wprawdzie nie wykonujemy za jego pomocą żadnych czynności, to jednak jeśli jest komfortowy to pomaga on nam w realizacji prac. Wygodny fotel do komputera skórzany Chairman 401 to doskonała propozycja. Wykonane jest z wysokiej jakości materiałów i jest świetnie zaprojektowane.

Chairman 401

Siedzisko oraz oparcie wygodnego fotela do komputera Chairman 401 obite zostało skórzaną tapicerką w czarnym kolorze, który świetnie komponuje się z chromowanym metalem, z którego wykonano podłokietniki oraz bazę krzesła. Pod skórą umieszczono miękką piankę o gęstości od 25-40 kg / m3. To m.in. pianka sprawia, że krzesło jest tak wygodne. Poza nią komfort użytkowania podnosi wysokie oparcie oraz profilowane siedzisko.

 

Stylowy fotel podkreślają także detale w postaci skórzanych elementów, które umieszczone zostały na podłokietnikach. Stabilność wygodnego fotela do komputera skórzanego Chairman 401 jest wysoka dzięki solidnej podstawie wykonanej z metalu. Jest to pięcioramienna baza z zainstalowanymi kółkami, dzięki którym o wiele łatwiej jest operować krzesłem. Tuż pod siedziskiem znalazło się miejsce na zainstalowanie specjalnego mechanizmu, dzięki któremu można regulować wysokość krzesła w zakresie 114 – 123 cm. Można także ustawić krzesło w pozycji bujanej, lub zablokować je w położeniu roboczym.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Chairmana 401

  • Wysokość: 114-123 cm
  • Głębokość fotela: 71 cm
  • Głębokość siedziska: 53 cm
  • Szerokość fotela: 69 cm
  • Szerokość siedziska: 55 cm
  • Waga: ok. 33 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

wygodny fotel obrotowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×