Wygodny nowoczesny zestaw technorattan Vicenza brązowy

(kod: 19503) Bel Giardino
5 990 zł

Produkt niedostępny

kod: 19503

Opis produktu

Wygodny nowoczesny zestaw technorattan Vicenza w brązowym kolorze cechuje się wyjątkowym, niepowtarzalnym projektem. Sofa i dwa fotele z wysokimi poduszkami oraz stolik kawowy wykonane są z technorattanu o bardzo szerokim, charakterystycznym splocie. Do mebli o nowoczesnym designie dołączone są wyjątkowo grube poduchy, które nie tylko nadają całości nietuzinkowego wyglądu, ale są również bardzo wygodne i co ważne, są odporne na wilgoć.

Meble ogrodowe komfortowe technorattan Vicenza brąz

Technorattan, z którego wykonany jest wygodny nowoczesny zestaw Vicenza brązowy, to materiał wysoce odporny na takie czynniki klimatyczne jak deszcz, śnieg, mróz oraz promieniowanie ultrafioletowe. Ponadto, stelaż mebli wykonany jest z odpornego na korozję, wytrzymałego aluminium. Cały zestaw nie wymaga pielęgnacji i konserwacji, a większe zabrudzenia można z powodzeniem usunąć zwykłą, wilgotną szmatką.

Oryginalne meble ogrodowe technorattan Vicenza brązowe

Wygodny nowoczesny zestaw technorattan Vicenza w intensywnym, brązowym kolorze będzie efektownie i bardzo stylowo prezentował się zarówno na zewnątrz w ogrodzie lub na tarasie, ale również i wewnątrz domu, np. w salonie. Meble te nadają się również idealnie do kawiarni czy hoteli.

Sofa technorattan Vicenza brązowa

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Sofa:

  • szerokość: 170 cm
  • głębokość: 66 cm
  • wysokość: 84 cm

Fotel:

  • szerokość: 87 cm
  • głębokość: 66 cm
  • wysokość: 84 cm

Stolik kawowy:

  • średnica: 95 cm
  • wysokość: 45 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaska plecionka technorattanowa w kolorze brązowym

Poduszki o grubości 20 cm, kolor poszewek do wyboru: jasny beż lub roślinne wzory

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan zestaw technorattan corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter zestaw alabama premium technorattan corfu keter zestaw corfu set curver brązowy zestaw corfu fiesta curver brązowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×