WYPRZEDAŻ- Białe biurko do manicure 100 cm wysoki połysk

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

799 zł

599 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 29,95zł
Planowana wysyłka: DZISIAJ, pt, 27.04.2018
Zamów do: g. 14:00, piątek, 27.04.2018
Pozostało: 3h 43min
kod: 21322

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem biurka pełnowartościowego zapraszamy na stronę:

https://www.meblobranie.pl/biurko-manicure-100-do-salonu-kosmetycznego-biale-biale.html

Oferowane biurko z kolekcji Murano zostało przystosowane do użytkowania w salonach kosmetycznych. Płyta stabilizująca biurko od spodu została zamontowana na środku aby można było komfortowo siedzieć po jego obu stronach (sposób montowania płyty widać na wizualizacji z aranżacją). Różnież otwory na kable zostały przesunięte do środkowej osi biurka aby nie zabierały potrzebnej przestrzeni osobie wykonującej manicure i nie przeszkadzały klientce.

Białe biurko do manicure wykonano z białej płyty MDF o grubości 17 mm. Blat oraz zewnętrzne boki biurka pokryto wysokiej jakości warstwą akrylu zapewniającego wysoki połysk. Ten rodzaj pokrycia charakteryzuje się idealną gładkością dzięki czemu jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości i trudne do zarysowania. Wykończenie akrylem daje efekt „tafli szkła”, co w porównaniu z matowymi biurkami daje odporność na pobrudzenia i zabarwienia. Boki blatu połączono z blatem nowoczesnymi aluminiowymi detalami. Delikatnie zaokrąglone aluminiowe łączniki dzięki metodzie anodowania są wyjątkowo trwałe i odporne na korozję.

Do wyboru są dwie opcje kolorystyczne krawędzi, mogą one pozostać surowe w kolorze matowego aluminium, lub zostać pomalowane na biały kolor w połysku.

Do biurka można dobrać wygodny kontener z trzema szufladami, którego fronty również pokryte są akrylem. W przypadku biurka manicure kontener nie wsunie się pod blat na całą swoją długość z powodu umieszczonej na środku płyty wzmacniejącej biurko - będzie kawalek wystawał poza blat stołu.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble firmy Hubertus zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 99 cm
  • Wysokość: 72 cm
  • Głebokość: 61,5 cm

Kluczowe parametry:

Długośc[cm] 99
Głębokość[cm] 61,5
Wysokość[cm] 72

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 99 x 70 x 10cm o wadze 26 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.