WYPRZEDAŻ - Biurko Svenbox BH073

Biurko EKO BH 073
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 20913) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox EKO
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis
357 zł
+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 25,79zł
Planowana wysyłka: DZISIAJ, czw, 26.04.2018
Zamów do: g. 14:00, czwartek, 26.04.2018
Pozostało: 4h 18min
kod: 20913

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem produktu pełnowartościowego zapraszamy na stronę:
https://www.meblobranie.pl/svenbox-eko-bh073-biurko.html

Biurko Svenbox BH073 to mebel o dużej powierzchni blatu. Posiada solidną konstrukcję z blatem wykonanym z płyty melaminowej o grubości 28 mm, zabezpieczonej warstwą PVC o grubości 2 mm, chroniącą krawędzie przed uszkodzeniami.

Biurko ma wbudowaną regulację poziomu, co pozwala na dostosowanie ustawienia biurka do nierównych powierzchni i ułatwia zestawianie kilku mebli w jednym ciągu. System Svenbox oferuje szeroką gamę dostawek, kontenerów i przystawek do biurek, dzięki czemu można w łatwy sposób zwiększyć stanowisko pracy i łączyć ze sobą meble w tak zwane wyspy.

Biurka Svenbox BH 073 wyposażone są w blendę zasłaniającą nogi pracownika oraz dwa przeloty kablowe pozwalajace na przeprowadzenie przewodów pod blat biurka. Rozmiar otworu na przelotowe kable to 60 mm.

Przy zamówieniach mebli Svenbox możliwe jest domówienie usług montażu. Jest to ustalane wg wartości procentowej wartości produktow zgodnie z cennikiem.

W razie wątpliwości nasi konsultanci pomogą Państwu w wyborze odpowiednich mebli. Przy zamówieniach kilku mebli gwarantujemy atrakcyjne rabaty. Proponujemy też możliwość przesłania na Państwa adres katalogu i cennika mebli.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox BH073

 

 

Kluczowe parametry:

Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 70
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

Szybkie dostawy mebli realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich, oznacza to brak możliwości montażu. Zakup produktu z opcją montażu wydłuża czas realizacji do maksymalnie 10 dni roboczych.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


  • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
  • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.