Wyprzedaż - Fotel biurowy Apollo Skid na płozie - bez kółek Burgundy

(kod: 20333)
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

729 zł

399 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 21.03.2018
Zamów do: g. 12:00, środa, 21.03.2018
Pozostało: 21h 21min
kod: 20333

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Fotel gabinetowy Apollo Skid charakteryzuje się połączeniem nowoczesnego designu z klasycznym wzorem. Wyposażony jest w oryginalnie zaprojektowane podłokietniki oraz wykonaną z jednolitego materiału płozę.

Wykonane z wysokiej jakości tworzywa oparcie, siedzisko i podłokietniki tworzą jedną zwartą całość. Materiał, który pokrywa oparcie i siedzisko jest przyjemny w dotyku. Wydłużoną żywotność fotel zawdzięcza przewiewnej i odpornej na ścieranie tkaninie.

Rama fotela występuje w kolorze biały i czarnym. Natomiast do wyboru jest szeroka gama kolorów tkaniny. Dzięki temu fotel można dostosować do kolorystyki gabinetu.

Podstawa fotela w kształcie płozy wykonana jest z wysokiej jakości lakierowanego metalu, co też wpływa na wydłużoną żywotność fotela.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wysokość całkowita: 95 cm  (od podłoża do górnej krawędzi fotela)

Oparcie

  • szerokość: 46 cm
  • wysokość: 55 cm

Podłokietniki

  • rozstaw (na zewnątrz): 63 cm
  • rozstaw (wewnątrz): 51 cm
  • wysokość (od siedziska): 17 cm

Siedzisko

  • głębokość: 48 cm
  • szerokość: 50 cm
  • wysokość: 45 cm

Waga: 16 kg
Maksymalne obciążenie: 130 kg

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 95
Wysokość siedziska [cm] 45
Wysokość oparcia [cm] 55
Szerokość oparcia [cm] 46
Głębokość siedziska [cm] 48
Szerokość siedziska [cm] 50

Dostawa i montaż mebli:

Fotel biurowy  Apollo Skid na płozie to produkt do samodzielnego montażu.
Wysyłany jest w ubezpieczonej paczce za pomocą firmy kurierskiej.

Gwarancja:

Fotel na płozach objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.