WYPRZEDAŻ - Fotel Award Żółty

WYPRZEDAŻ - Fotel Award Żółty
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 21871)
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

299 zł

279 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, wt, 24.04.2018
Zamów do: g. 14:00, wtorek, 24.04.2018
Pozostało: 5h 3min
kod: 21871

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem produktu pełnowartościowego zapraszamy na stronę:

https://www.meblobranie.pl/fotel-award-biurowy.html

Bardzo elegancki fotel do gabinetu, który od razu budzi zaufanie. Sprawia wrażenie stabilnego, wygodnego fotela o ciekawym designie. Solidna podstawa oraz certyfikat ISO świadczą o jego wysokim standardzie.

Oparcie wykonane jest z siatki, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Profil nadany oparciu gwarantuje komfort pracy na wiele godzin. Tkanina membranowa, która obszywa siedzisko fotela, przepuszcza powietrze oraz jest niezwykle wygodna i odporna na wytarcia. Co ważne można regulować pod własne potrzeby wysokość fotela. Zamontowany mechanizm BIFMA pozwala na płynną i prostą regulację w zakresie 7 cm.

Ergonomiczny fotel biurowy wyposażono też w bardzo eleganckie podłokietniki, wykonane z wysokiej jakości tworzywa.

Użyteczny mechanizm TILT pozwala na ustawienie oparcia w jednej pozycji. Można też odpocząć od pracy bujając się na fotelu, dzięki zwolnieniu mechanizmu.

Solidna i jednocześnie elegancka konstrukcja fotela udźwignie do 130 kg ciężaru.

Wymiary elementów zestawu:

Wysokość całkowita: min. 90 cm - max. 103 cm

Oparcie

  • Szerokość: 45 cm
  • Wysokość: 52 cm

Podłokietniki

  • Rozstaw 47 cm
  • Wysokość (od siedziska): 16 cm

Siedzisko

  • Głębokość: 47 cm
  • Szerokość: 48 cm
  • Wysokość: 43-50 cm

Maksymalna waga użytkownika: 130 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel Award wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Jest to produkt do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.