WYPRZEDAŻ - Fotele Corfu Duo Curver Biały

Fotele Corfu Duo Curver biały
kliknij i zobacz 11 zdjęć
 • 2 wygodne fotele z poduszkami na siedziska
 • meble z tworzywa odlewanego ciśnieniowo
 • wygląd zbliżony do technorattanu
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

599 zł

399 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, pon, 26.02.2018
Zamów do: g. 14:00, poniedziałek, 26.02.2018
Pozostało: 13h 8min
kod: 21251

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem produktu pełnowartościowego zapraszamy na stronę:

https://www.meblobranie.pl/fotele-ogrodowe-corfu-duo-curver-bialy.html

Fotele Corfu Duo Curver Biały to komplet nadający się do wykorzystania na nawet niewielkiej przestrzeni – w niedużym ogródku działkowym czy na balkonie w mieszkaniu. Meble są lekkie i dzięki temu wyjątkowo mobilne. Można wykorzystywać je na co dzień w pomieszczeniach i wystawiać na dwór tylko w słoneczne dni lub też na odwrót – pozostawić je na dworze i wnieść do środka, kiedy potrzebne są dodatkowe siedziska.

Meble Corfu produkowane są w węgierskiej fabryce firmy Keter

Logo Keter, Curver, allibert

Fotele pokryte są wzorem imitującym plecionkę technorattanową, w rzeczywistości jednak stworzono je z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Wygodę korzystania z krzeseł tarasowych zapewniają wyprofilowane oparcia, szerokie podłokietniki i miękkie poduszki. Meble wyprodukowała marka Curver, zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości mebli ogrodowych z tworzywa sztucznego formowanego wtryskowo. Działa ona w jednej grupie ze znanymi i popularnymi w Polsce markami Keter i Allibert. Meble Corfu produkowane są w węgierskiej fabryce firmy. Zachowanie jednolitego wzornictwa i kolorystyki w ramach serii Corfu, pozwala wykorzystać fotele Corfu Duo jako uzupełnienie innych kompletów z serii.

Kolory foteli Corfu Duo

Fotele Corfu Duo Curver cechują się wysoką trwałością, wygodą i elegancją. Białe krzesła połączone z szarymi poduszkami wyglądają wyjątkowo efektownie. Znakomicie sprawdzą się we wszelkich aranżacjach utrzymanych w morskiej kolorystyce, pośród wysokich traw czy na wyłożonym płytkami balkonie. W sprzedaży dostępne są też trzy ciemniejsze wersje kolorystyczne: połączenie mebli grafitowych z szarymi poduszkami, cappuccino z piaskowymi i brązowych z taupe. Wzór na krzesłach ogrodowych naśladuje plecionkę technorattanową tak udanie, że na pierwszy rzut oka można wziąć mebel za wykonany z prawdziwego technorattanu.

Eleganckie niskie nóżki i poszewki poduszek wykończone lamówką nadają meblom dodatkowego estetycznego szlifu. O wygodzie foteli Corfu Duo stanowi kilka aspektów: wyprofilowane oparcie o wysokości około 40 cm, szerokie, praktyczne podłokietniki oraz płaskie poduszki o grubości około 6 cm dostosowane do wymiarów siedziska. Dobra stabilność mebli dodatkowo zwiększa komfort relaksu.

Zdjęcie przedstawia wygląd materiału z którego wykonany jest zestaw Curver Corfu Duo w kolorze białym:

Fotele Corfu Duo Curver plecionka

Fotele Corfu Duo Curver wyprodukowano z tworzywa sztucznego – polipropylenu. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne: temperatury, promieniowanie UV, śnieg czy deszcz. Nawet jeśli pozostawimy meble na zewnątrz przez okrągły rok, zachowają one swój piękny kształt i nasycenie kolorów. Dodatkowo fotele są łatwe do czyszczenia i nie potrzebują konserwacji. Do ich mycia można używać wody i delikatnych środków czyszczących.

Również poduszki nie sprawiają w tej kwestii problemów – zamykane na suwak poszewki można zdjąć i wrzucić do pralki. Warto też zaznaczyć, że poszewki są częściowo wodoodporne. Bez problemu zniosą lekki deszcz czy zalanie napojem, ale przy większym deszczu powinniśmy je schować do pomieszczenia.  Wyjątkowe właściwości polipropylenu zapewniają, że meble długo będą wyglądać jak nowe i posłużą nam przez kilka sezonów.

Curver Corfu Duo animacja

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Zamawiając WYPRZEDAŻ - Fotele Corfu Duo Curver Biały otrzymują Państwo:

Dwa fotele w kolorze białym z poduszkami na siedziska w kolorze szarym.

Wymiary elementów zestawu:

Fotele Corfu Duo Curver wymiary

Wymiary foteli:

 • szerokość: 75cm
 • głębokość: 70cm
 • wysokość oparcia: 79cm

Wymiary poduszki:

 • szerokość: 54 cm
 • długość: 50 cm
 • grubość: (tolerancja 5 mm) 6 cm

Wymiary siedziska:

 • szerokość: 54 cm
 • głębokość: 50 cm
 • wysokość od podłoża: 39 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w zamkniętej fabrycznie paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłka jest ubezpieczona. Fotele przeznaczone są do samodzielnego montażu. Proces jest prosty i szybki, zajmie najwyżej kilka minut. W paczce znajduje się czytelna instrukcja, śruby i niezbędne do montażu klucze.

Instrukcja montażu fotela Corfu

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Gwarancja nie obejmuje zniszczeń spowodowanych złym przechowywaniem, a także uszkodzeń powstałych w wyniku niezabezpieczenia mebla przed działaniem negatywnych warunków atmosferycznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.