WYPRZEDAŻ - Hoker Barowy Knit Keter Cozy Bar Stool szary

(kod: 21239) Keter
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

299 zł

139 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: poniedziałek, 19.03.2018
Zamów do: g. 13:00, poniedziałek, 19.03.2018
Pozostało: 1d 21h 17min
kod: 21239

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem produktu pełnowartościowego zapraszamy na stronę:

https://www.meblobranie.pl/hoker-barowy-knit-keter-cozy-bar-stool-szary.html

Hoker barowy Knit Keter Cozy Bar Stool w kolorze szarym to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Posiada on bowiem nie tylko designerski projekt, ale spełnia również szereg funkcji użytkowych. Można go wykorzystać nie tylko w kuchni czy przy barze, ale z powodzeniem znajdzie swoje miejsce również w otwartych przestrzeniach na świeżym powietrzu, takich jak ogrody, tarasy czy balkony.

Produkt ten pochodzi od firmy Keter, która jest znana i ceniona na europejskim rynku. Współpracuje ona z takimi markami jak Allibert i Curver, co stanowi rekomendację wysokiej jakości. Każdy z elementów wyposażenia domu czy ogrodu znajdujący się w ofercie firmy wykonano z dbałością o każdy szczegół i przy wykorzystaniu dobrych jakościowo materiałów.

Taboret do ogrodu Knit Cozy Bar Stool Szary

Hoker barowy Knit Keter Cozy Bar Stool szary w kolorze szarym wykonany jest z polipropylenu, niezwykle trwałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie czynników atmosferycznych, a w szczególności promieniowania UV. Właściwości te sprawiają, że z powodzeniem może on stać na zewnątrz i nie straci swojego pierwotnego koloru. 

Zbliżenie na siedzisko stołka Cozy Stool Szary

Konstrukcja hokera jest stabilna i wytrzyma obciążenie do 110 kg. Nogi hokera wykonane są ze stali pomalowanej na kolor czarny. Hoker barowy Knit Keter Cozy Bar Stool posiada 66 cm wysokości oraz po 35 cm głębokości i szerokości.

Zobacz także powiązane: krzesła i fotele plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołka z tworzywa Keter Cozy Bar Stool

Wymiary:

  • szerokość: 35 cm
  • głębokość: 35 cm
  • wysokość: 66 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 35
Szerokość [cm] 35
Wysokość [cm] 66
Kolor szary
Materiał tworzywo sztuczne
Stelaż brak
Poduszki w zestawie brak
Struktura okrągła lub (i) gładka

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres s[email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.