Wyprzedaż - Stół ogrodowy Sonata grafitowy

(kod: 20324) Keter
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

1 699 zł

1 099 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 54,95zł
Planowana wysyłka: DZISIAJ, pon, 19.02.2018
Zamów do: g. 14:00, poniedziałek, 19.02.2018
Pozostało: 8h 41min
kod: 20324

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

 

Wyprodukowany przez firmę Keter

Grafitowy stół do ogrodu Sonata 3 świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Zarówno przy rodzinnym obiedzie, jak i większym spotkaniu spełni swoje zadanie. Jest to następca popularnego w poprzednich sezonach stołu Symphony 3, który miał wykończenie technorattanopodobnym materiałem. Stół Sonata różni się właśnie wykończeniem. Firma Keter, która wyprodukowała stół zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów z tworzywa sztucznego i należy do tej samej europejskiej grupy, co znani dobrze na poslkim rynku Curver i Allibert.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Funkcjonalność stołu Sonata

Łatwe przechowywanie stołu umożliwiają nogi, które w prosty sposób można odczepić. W razie potrzeby z małego stołu obiadowego, stól ogrodowy Sonata może przekształcić się w długi na 322 stół na przyjęcia. Po wydłużeniu stabilizację zapewniają specjalne podstawki. Dzięki takim możliwościom w każdej sytuacji będziemy przygotowani.

Odłączane nogi stołu Sonata

Dostępne kolory

Stół ogrodowy Sonata występuje w dwóch kolorach. Grafitowym dostępnym w tym wariancie oraz brązowym.

Wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

Stół Sonata 3 wykonany został z niezwykle trwałego materiału - polipropylenu. Jest to tworzywo sztuczne odporne na wodę, promienie UV i duże różnice temperatury.  Kolor nie płowieje pod wpływem słońca, a sam mebel bez problemu może stać na zewnątrz jeśli tylko zadbamy o jego bezpieczeństwo. To, przed czym należy chronić stół Sonata, to uszkodzenia mechaniczne powstałe zarówno wskutek niewłaściwego użytkowania, jak i ekstremalnych warunków pogodowych takich, jak grad.

Zbliżenie na stół Sonata

Świetny w połączeniu z innymi meblami polipropylenowymi

Stół Sonata świetnie spisuje się w połączeniu z innymi meblami firm Keter, Curver i Allibert. Szczególnie polecamy tutaj krzesła Bali Mono oraz fotele Iowa DC. Z pewnością świetnie uzupełnią one kompozycję obiadową.

Produkcja za pomocą fabrycznego tłoczenia

Warto także wspomnieć, że ze względu na produkcję za pomocą fabrycznego tłoczenia stół ten jest niemal zawsze taki sam, a bląd ludzki ograniczony jest do minimum. Z drugiej strony nie ma możliwości dostosowania stołu na życzenie pod względem rozmiaru, czy wzornictwa.

Zobacz także powiązane: Stoły ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Stołu Sonata 3

Stół:

  • Wysokość blatu: 75cm
  • Szerokość: 97cm
  • Długość min - złożony: 162cm
  • Długość max - rozłożony z 3 wkładkami: 322,5cm

Dostawa i montaż mebli:

Instrukcja obsługi Sonata 3

Stół przesyłany jest w ubezpieczonej paczce za pomocą firmy kurierskiej. Przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Zobacz jak prosty jest montaż stołu Sonata: Instrukcja montażu stołu Sonata

Gwarancja:

Stół objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.