WYPRZEDAŻ - Krzeslo biurowe szare - Hit

Szary fotel biurowy HIT
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 20918) Nowy Styl
 • Mechanizm TILT
 • Waga: 13,5 kg
 • Tapicerowane siedzisko
 • Połączenie tkaniny siatkowej i imitacji skóry
 • Regulowane podparcie dla lędźwi
 • Kółka do powierzchni miękkich
 • Regulacja kąta pochylenia oparcia (od +0 do +13 st.)
 • Unijny atest CE
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

316 zł

228 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: JUTRO, pt, 27.04.2018
Zamów do: g. 14:00, piątek, 27.04.2018
Pozostało: 18h 34min
kod: 20918

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem produktu pełnowartościowego zapraszamy na stronę:

https://www.meblobranie.pl/krzeslo-hit-obrotowe-szare.html

Uwaga! Na zdjęciach poniżej widoczny jest fotel z siatką w kolorze czarnym!

Krzesło obrotowe siatkowe HIT to model idealny do domowego biura. Elegancki wygląd i wygoda korzystania z fotela sprawią, że szybko stanie się on naszym ulubionym domowym siedziskiem. Szerokie, wygodne siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie zapewniają najwyższej jakości komfort. Wysokie oparcie sprawia, że nawet wysokie osoby mogą wygodnie korzystać z fotela Hit. Fotel waży 13,5 kg.

Siedzisko krzesła Hit

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2017 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Złotego Partnera

Logo Nowy Styl

Oparcie i tapicerowane siedzisko wykonane zostały z tkaniny siatkowej i imitacji skóry. To połączenie faktur pięknie się prezentuje i dodaje stylu czarnemu fotelowi biurowemu. Podłokietniki zamontowane są na stałe, wyposażone w plastikowe nakładki. Tapicerowany zagłówek dodatkowo zwiększa komfort korzystania z fotela. Co ważne dla osób spędzających przy biurku wiele godzin, oparcie wyposażone jest w regulowane podparcie dla lędźwi.

 

Oparcie fotela Hit

Podstawa fotela obrotowego Hit jest stalowa, pokryta chromowaną powłoką galwaniczną. System jezdny pozwala na przemieszczanie się wzdłuż biurka i swobodne obracanie się wokół osi krzesła. Samohamowne kółka fi 50 mm nadają się do wykorzystania krzesła obrotowego HIt na powierzchniach dywanowych i wykładzinach.

Mechanizm Tilt

Na zdjęciu powyżej widać mechanizm TILT

Dużą zaletą fotela siatkowego Hit jest wyposażenie go w specjalny mechanizm Tilt, który pozwala na swobodne kołysanie się podczas korzystania z krzesła, a jednocześnie daje możliwość zablokowania siedziska i oparcia w pozycji przeznaczonej do pracy. Odchylanie oparcia możliwe jest w zakresie od 0˚ do +13˚. Dodatkowo użytkownik ma możliwość regulacji siły oporu oparcia (za pomocą pokrętła pod siedziskiem) i wyregulowania wysokości fotela.

Kółka fotela Hit

Produkt przeznaczony dla klienta indywidualnego i do użytku domowego. Krzesła nie są przeznaczone na rynek profesjonalny/kontraktowy.

Podstawa fotela Hit

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło obrotowe Hit wymiary

 • Wysokość: 119 - 128,5 cm
 • Średnica: 64 cm
 • Wysokość oparcia: 60,5 cm
 • Wysokość siedziska: 48,5 - 58 cm
 • Szerokość siedziska: 48,5 cm
 • Głębokość siedziska: 44,5 cm
 • Wysokość podłokietników: 23,5 cm

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło Hit montaż - części do złożenia

Dostawa krzesła obrotowego odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Fotel przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi danymi zapraszamy do zapoznania się z kartą katalogową: Karta katalogowa fotela Hit

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.