WYPRZEDAŻ - Ława Aversa - Sheffield Umbra

(kod: 21313) Produkt wyprodukowany w Polsce Hubertus
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

1 599 zł

1 099 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 54,95zł
Planowana wysyłka: JUTRO, wt, 24.04.2018
Zamów do: g. 13:00, wtorek, 24.04.2018
Pozostało: 17h 25min
kod: 21313

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem produktu pełnowartościowego zapraszamy na stronę:

https://www.meblobranie.pl/lawa-aversa-rozkladana-hubertus-sheffield-umbra.html

Rozkładana i podnoszona ława Aversa

Ława, która ma stanąć w salonie przy kanapie może być nie tylko elegancka i stylowo wykonana, równie dobrze może być także niezwykle funkcjonalna. Ława Aversa - Sheffield Umbra to pięknie wykonany mebel w kolorystyce, która świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych.

Płyta drewnopodobna firmy Hubertus

Hubertus Logo

Ława podnoszona rozkładana wyposażona jest w mechanizm umożliwiający jego wydłużenie o 50cm za pomocą wkładki na prowadniczach synchronicznych, czyli jeśli rozsuwamy jedną stronę, to rozsuwa się też druga. Wkładkę przedłużającą można schować pod blatem.

Ława z mechanizmem podnoszenia

Ława Aversa

Ława Aversa - Sheffield Umbra to przemyślany projekt, który umożliwia nam pełne wykorzystanie niepozornego mebla. Z praktycznej strony ława jest wykonana tak, by można było regulować jej wymiary. Ukryte pod blatem dodatkowe skrzydło umożliwia nam zwiększenie długości blatu ze 120 cm do 170 cm. Z łatwością rozsuniemy dzielony na dwie części blat dzięki synchronicznym prowadnicom. Zadbano także o to by móc dostosowywać wysokość stołu. Wmontowane w mebel podnośniki gazowe umożliwiają łatwe podniesienie wysokości z 50 cm do 65 cm. Kolejną zaletą ławy jest to, że u jej dołu znajduje się bardzo praktyczna i dość przestronna szuflada o wymiarach  68x38 cm i 8 cm wysokości. Z łatwością zmieścimy w niej piloty, czasopisma czy książki. Jej wysuwanie jest płynne ze względu na zastosowane kulowe prowadnice.

Ława Aversa - Sheffield Umbra wykonana została z drewnopodonej płyty MDF. Odwzorowuje ona wiernie usłojenie drewna, dzięki czemu ława wygląda tak efektownie. Mimo, że płyta jest odporna na wysokie temperatury, warto podłożyć podstawkę pod kubki z gorącymi napojami.

Rozbudowana oferta kolorystyczna

Kolory ławy Aversa

Ława Aversa występuje w wielu kolorach. Kolory podzielono na dwie grupy: wysoki połysk oraz drewnopodobne. Dzięki temu każdy może znaleźć kolor, który mu się podoba.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary ławy Aversa

  • długość: złożona 120 cm, rozłożona 170 cm
  • wysokość: najniżej 50 cm - najwyżej 65 cm 
  • szerokość: 70 cm
  • grubość blatu: 6 cm
  • grubość nogi podstawy: 7,4 cm
  • wnętrze szuflady: 68 cm x 38 cm x 8 cm

Kluczowe parametry:

Dodatkowa półka Tak
Miejsce na schowanie wkładki Tak
Długość [cm] 120
Długość po rozłożeniu [cm] 170
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 50
Wysokość po podniesieniu [cm] 65
Podnoszenie siłownik gazowy
Wykończenie drewnopodobne
Materiał płyta mdf
Kształt blatu prostokątny
Ilość nóg 1
Rozkładanie rozkładany
Długość [cm] 120-170
Szerokość [cm] 70
Wyskość [cm] 50-65
Materiał Płyta MDF

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt jest wysyłany w dwóch paczkach:
- paczka 1/2 - 126,0 x 79,0 x 10,0cm o wadze 35kg;
- paczka 2/2 - 88,0 x 63,0 x 13,0cm o wadze 30kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


Nie ma możliwości wykonania tego produktu na indywidualne zamówienie tj. zmiany wymiarów, ani zmiany dostępnych wariantów kolorystycznych na inne.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.