WYPRZEDAŻ Stół ogrodowy Luna grafitowy

(kod: 20003) Curver
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

399 zł

149 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, pon, 19.02.2018
Zamów do: g. 11:00, poniedziałek, 19.02.2018
Pozostało: 5h 38min
kod: 20003

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Oferta wyprzedażowa dotyczy stołu Luna.

Stół Luna sprawdzi się nie tylko na tarasach i w ogrodach, ale też w obiektach publicznych, kawiarniach, pizzeriach i restauracjach. Produkowany jest przez markę Curver, znanego producenta mebli i akcesoriów z tworzyw sztucznych. Curver współpracuje w ramach jednej grupy ze znanymi w Polsce i za granicą markami Keter i Allibert.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert


Stół Luna wykonany jest ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego odpornego na działanie negatywnych czynników pogodowych, deszczu, śniegu i wilgoci. Materiał jest odporny na negatywne skutki promieniowania UV i nie zmienia koloru pomimo ekspozycji słonecznej. Do tego cały zestaw jest łatwy do utrzymania w czystości – można go myć wodą i delikatnymi detergentami.

Zobacz także powiązane: Stoły ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół ogrodowy prostokątny:

  • długość: 160cm
  • szerokość: 90cm
  • wysokość blatu: 74cm

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce.

Stół należy samodzielnie zmontować zgodnie z załączoną instrukcją - przymocować nogi do blatu.

Instrukcje montażu stołu można pobrać: Instrukcja montażu Stołu Luna

Gwarancja:

Stół Luna jest objęty dwuletnią gwarancją europejskiego producenta. Nie obejmuje ona uszkodzeń wynikłych ze złego przechowywania produktu, a także niezabezpieczenia go przed złymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak gradobicie czy wichura.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.