Wyprzedaż - Stół ogrodowy Lima Allibert cappuccino

Stół Lima cappuccino
kliknij i zobacz 6 zdjęć
(kod: 20340) Curver
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

599 zł

239 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, wt, 20.02.2018
Zamów do: g. 13:00, wtorek, 20.02.2018
Pozostało: 10h 18min
kod: 20340

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem produktu pełnowartościowego zapraszamy na stronę:

https://www.meblobranie.pl/stol-ogrodowy-lima-allibert-cappuccino.html

Osobom zakochanym w meblach o prostym wzornictwie – do których łatwo jest dopasować dodatki o rozmaitym charakterze – z pewnością przypadnie do gustu stół ogrodowy Allibert Lima 160. Oryginalne wykończenie płaskiego blatu, nowatorsko ukształtowane nogi, które zapewniają większą stabilność blatu, gładko wykończone brzegi – połączenie tych elementów czyni stół Lima 160 bardzo ciekawym produktem.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Przyjrzyjmy się bliżej sposobowi wykończenia blatu – przywodzi on na myśl meble drewniane. Struktura przypominające połączone deseczki jest wyjątkowo elegancka, a jednocześnie dużo bardziej odporna na warunki atmosferyczne niż tradycyjne meble drewniane.

Stół cappuccino Lima 160 zbliżenie

Stół ogrodowy Allibert Lima 160 dostępny jest w pięknym kolorze cappuccino, ale można go również kupić w odcieniu grafitowym i białym.

Kolorystyka stołu Allibert Lima 160

Stół Lima 160 wyprodukowany został przez markę Curver, specjalizującą się w produkcji mebli i akcesoriów z tworzywa sztucznego. Materiał wykorzystany do produkcji jest wyjątkowo odporny na wodę, słońce i temperatury. Stół jest również łatwy do wyczyszczenia. Nadaje się do mycia wężem ogrodowym, a w razie potrzeby można go przetrzeć delikatnym środkiem czyszczącym. Mebel przeznaczony jest do prostego i szybkiego montażu.

Stół ogrodowy Lima Allibert animacja

Zobacz także powiązane: Stoły ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół Lima wymiary

  • Długość: 157 cm
  • Szerokość: 98 cm
  • Wysokość: 74 cm

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół jest przeznaczony do samodzielnego montażu - prostego zgodnie z załączoną instrukcją.

Paczka ze stołem Lima

Zobacz jak prosty jest montaż stołu Lima: Instrukcja montażu stołu Lima

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.