WYPRZEDAŻ - Stół ogrodowy Sonata brązowy

(kod: 21281) Keter
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis

1 699 zł

1 099 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 54,95zł
Planowana wysyłka: DZISIAJ, wt, 20.02.2018
Zamów do: g. 14:00, wtorek, 20.02.2018
Pozostało: 11h 22min
kod: 21281

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem produktu pełnowartościowego zapraszamy na stronę:

https://www.meblobranie.pl/keter-sonata-stol-ogrodowy-brazowy.html

Wyprodukowany przez firmę Keter

Stół ogrodowy Sonata 3 to propozycja dla osób, które szukają stołu służącego zarówno na co dzień, jak i w przypadkach, gdy wymagana jest większa ilość. Jest to następca popularnego w poprzednich sezonach stołu z technorattanowym wykończeniem Symphony 3. Dzięki możliwości rozkładania starczy miejsca nawet dla 12 osób! Firma Keter zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów z tworzywa sztucznego i należy do tej samej europejskiej grupy, co znani dobrze na poslkim rynku Curver i Allibert.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Funkcjonalność stołu Sonata

Nogi stołu można złożyć co umożliwia łatwe przechowywanie. Z drugiej strony, jeśli tylko tego potrzebujemy powiększyć stół Sonata, możemy dodać nawet do 3 części przedłużającej, dzięki którym stół będzie miał aż 322 cm długości. To bardzo dużo miejsca dla naszych gości. Specjalne podstawki stabilizują blat, gdy stół wydłużony jest w całości.

Odłączane nogi stołu Sonata

Dostępne kolory

Stół ogrodowy Sonata występuje w dwóch kolorach. Brązowym dostępnym w tym wariancie oraz grafitowym, który jest bardziej uniwersalny ze względu na swój odcień.

Wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

Tworzywo, z którego został wykonany rozkładany stół Sonata to wysokiej jakości tworzywo sztuczne, które odporne jest na wodę, promienie UV i duże różnice temperatury. Farba nie zejdzie więc pod wpływem słońca, a cały stół może stać na zewnątrz przez cały rok i nic nie powinno mu się stać. Jedyne, na co należy zwrócić uwagę, to ekstremalne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. W przypadku opadów gradu lepiej schować całość pod osłonę.

Zbliżenie na stół Sonata

Świetny w połączeniu z innymi meblami polipropylenowymi

Stół Sonata świetnie spisuje się w połączeniu z innymi meblami firm Keter, Curver i Allibert. Szczególnie polecamy tutaj krzesła Bali Mono oraz fotele Iowa DC. Z pewnością świetnie uzupełnią one kompozycję obiadową.

Produkcja za pomocą fabrycznego tłoczenia

Warto także wspomnieć, że ze względu na produkcję za pomocą fabrycznego tłoczenia stół ten jest niemal zawsze taki sam, a bląd ludzki ograniczony jest do minimum. Z drugiej strony nie ma możliwości dostosowania stołu na życzenie pod względem rozmiaru, czy wzornictwa.

Zobacz także powiązane: Stoły ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Stołu Sonata 3

Stół:

  • Wysokość blatu: 75cm
  • Szerokość: 97cm
  • Długość min - złożony: 162cm
  • Długość max - rozłożony z 3 wkładkami: 322,5cm

Dostawa i montaż mebli:

Instrukcja obsługi Sonata 3

Stół przesyłany jest w ubezpieczonej paczce za pomocą firmy kurierskiej. Przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Zobacz jak prosty jest montaż stołu Sonata: Instrukcja montażu stołu Sonata

Gwarancja:

Stół objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.