WYPRZEDAŻ - Kontener na kółkach Svenbox KH13 Buk

WYPRZEDAŻ - Kontener na kółkach Svenbox KH13 Buk
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 17464) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
Kontener w ofercie jest w kolorze buk. Posiada lekkie uszkodzenie rogu widoczne na zdjęciu. Kontener na kółkach Svenbox KH 13 to idealne uzupełnienie każdego biura i gabinetu. Można w nim przechowywać zarówno ważne dokumenty... pełny opis

683 zł

555 zł

+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 35,70zł
Planowana wysyłka: JUTRO, pon, 19.03.2018
Zamów do: g. 14:00, poniedziałek, 19.03.2018
Pozostało: 21h 35min
kod: 17464

Opis produktu

Kontener w ofercie jest w kolorze buk. Posiada lekkie uszkodzenie rogu widoczne na zdjęciu.

Kontener na kółkach Svenbox KH 13 to idealne uzupełnienie każdego biura i gabinetu. Można w nim przechowywać zarówno ważne dokumenty, jak i drobiazgi codziennego użytku.

Kontener posiada trzy wysuwane szuflady, umocowane na rolkowych, metalowych prowadnicach, które zabezpieczają przed wypadnięciem w trakcie wysuwania. Ponadto szuflady wyposażone zostały w solidne, satynowane, metalowe uchwyty.

Posiada wbudowany zamek centralny, chroniący przed dostaniem się do jego zawartości osób postronnych. Zamykany jest na składany, zabezpieczony przed złamaniem klucz. 

Wykonany jest z płyt melaminowanych o grubośći 28 mm (blat górny i spód) i 18 mm.

Kontener na kółkach Svenbox KH13 idealnie komponuje się z meblami z serii EKO i VIK. Dostarczany jest w całości, wystarczy tylko przykręcić uchwyty i kółeczka.

Przy zamówieniach mebli marki Svenbox możliwe jest dokupienie montażu. Przy większych zamówieniach koszt tych usług wyceniany jest indywidualnie. 

W przypadku dużych zamówień zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta, gwarantujemy atrakcyjne rabaty i pomoc w doborze mebli.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox KH13

 

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 59
Długość [cm] 52,5
Szerokość [cm] 43,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

Szybkie dostawy mebli realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich, oznacza to brak możliwości montażu. Zakup produktu z opcją montażu wydłuża czas realizacji do maksymalnie 10 dni roboczych.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


  • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
  • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.