WYPRZEDAŻ - Blat Svenbox TH09 Calvados

Blat Svenbox TH09
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 17490) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
Produkt jest pełnowartościowy. Blat Svenbox TH09 stanowi blat na kontenery z kolekcji mebli Svenbox. Standardowy wymiar 50 x 70 cm.  Blat posiada większą powierzchnię niż powierzchnia kontenera. Stanowi również pr... pełny opis
93 zł
+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, wt, 20.03.2018
Zamów do: g. 11:00, wtorek, 20.03.2018
Pozostało: 5h 43min
kod: 17490

Opis produktu

Produkt jest pełnowartościowy.

Blat Svenbox TH09 stanowi blat na kontenery z kolekcji mebli Svenbox. Standardowy wymiar 50 x 70 cm. 

Blat posiada większą powierzchnię niż powierzchnia kontenera. Stanowi również przedłużenie biurka i ten element pozwala spokojnie przymocować ten blat do biurka.

  • Kontener Svenbox KH23
  • Kontener Svenbox KH26

Olcha, buk i calvados -to dostępne warianty kolorystyczne dla blatów.

Doskonale komponują się ze wszystkimi meblami Svenbox EKO i VIK.

W przypadku zamówienia większej ilości mebli Svenbox - zapraszamy do indywidualnego kontaktu w celu przygotowania wyceny specjalnie dla Państwa.

Wymiary elementów zestawu:

Blat Svenbox TH09 - wymiary

długość: 70 cm
szerokość: 50 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


  • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
  • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.