Zacieniacz przeciwsłoneczny kwadratowy 5m

249 zł

Produkt niedostępny

kod: 06061

Opinie klientów (5) ↓

Opis produktu

Zacieniacz przeciwsłoneczny to praktyczna osłona przed promieniami słonecznymi, mogąca z powodzeniem zastąpić parasol. Szczególnie sprawdza się w miejscach w których chcemy zastosować inne niż standardowe rozwiązania. Zacieniacze z powodzeniem wykorzystywane są na balkonach i tarasach w dużych miastach, w ogródkach przydomowych i restauracyjnych. 

Zacieniacz wykonany jest z tkaniny poliestrowej, która dodatkowo zabezpiecza przed przenikaniem szkodliwego promieniowania UV.

Zacieniacz dostępny jest tylko w kolorze beżowym.

Wymiary elementów zestawu:

Zacieniacz ma kształt kwadratu o boku 5m. Każdy z narożników zakończony jest uchwytem do mocowania.

Dostawa i montaż mebli:

Zacieniacz dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w niewielkiej, lekkiej paczce z wygodną rączką. 

Montaż zacieniacza jest prosty - każdy róg zakończony jest oczkiem - uchwytem, do którego należy przyczepić linki mocujące. W zestawie nie ma żadnych linek - tylko zacieniacz. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.60
5 opinii
5
3
4
2
3
0
2
0
1
0
 • Małgorzata

  Bardzo fajny produkt. Dobra obsługa. Dostawa na czas.

 • Irena

  Czerwony Zacieniacz wygląda nieźle , opakowanie i wybrany kolor OK. Materiał mocny dobrej jakości.
  Produkt na pewno świetny , ale jeszcze nie zdążyłam przetestować, bo na razie cieszymy się marcowym słońcem :).
  Jak takie będzie lato , na pewno się przyda.

 • Jola46

  Zacieniacz jest świetny, właśnie o czymś takim myślałam na nadchodzący sezon. Będzie on ocieniał (a myślę, że także ochroni od letniego deszczyku!) moje miejsce do wypoczynku w ogrodzie. Będzie idealną osłoną nad drewnianymi meblami ogrodowymi (stół + ławy). Wolę taki zacieniacz, niż jakieś parasole. Zacieniacz jest jakościowo dobry, realizacja zamówienia była szybka i bezproblemowa. Był to mój pierwszy, ale myślę, że nie ostatni zakup w waszym sklepie!

 • Beata

  Zacieniacz solidny, spełnia swoją funkcję. Wyglada ciekawie i estetycznie.

 • Krzysztof

  Zacieniacz świetnie spełnia swoją funkcję. Ponadto w porównaniu z produktami o podobnym zastosowaniu, takimi jak np. parasole ogrodowe, jest o wiele bardziej funkcjonalny, wygodny w użyciu i, co bardzo ważne, o wiele, tańszy.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x