Zapasowa folia na tunel Papryka 6m2

(kod: 21512) PTF Polska
Folia Papryka 6m2 Folia Papryka 8m2
Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Papryka – tunel foliowy 2,1x3 m (6,3m2). Zapasowa folia zagwarantuje roślinom odpowiednią ochronę przed promieniowaniem UV oraz niekorzy... pełny opis
100 zł
+ dostawa 9 zł
Wysyłka do 4 dni
kod: 21512

Opis produktu

Folia ogrodowa z wgrzanymi sznurkami w płachcie głównej dedykowana jest na Papryka – tunel foliowy 2,1x3 m (6,3m2).

Zapasowa folia zagwarantuje roślinom odpowiednią ochronę przed promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Rośliny pod folią mają zapewnione odpowiednie warunki do szybszego wzrostu i kwitnienia. Folia marki Marma składa się z trzech nierozerwalnych, niezwykle wytrzymałych warstw.

Prezentowana folia UV4 to folia czterosezonowa, zagwarantuje roślinom termoizolację oraz odpowiednią przepuszczalność światła. Folia ma wgrzany sznurek na końcach głównych płacht oraz spory zapas folii do wkopania w ziemię, co zapewnia zwiększoną stabilność i wytrzymałość. Zamawiając oferowaną folię otrzymają Państwo pełne pokrycie tunelu: poszycie górne, frontów i drzwi. 

Oferta dotyczy: TYLKO FOLII NA TUNEL - tj. BEZ STELAŻA 

Zamawiając Zapasowa folia na tunel Papryka 6m2 otrzymują Państwo:

  • poszycie górne
  • poszycie frontów
  • poszycie drzwi 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.