Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Beton Architektoniczny - ZD Design Stone gray - Panele imitujące beton

(kod: 16220) Produkt wyprodukowany w Polsce ZD Design
99 zł

Produkt niedostępny

kod: 16220

Opis produktu

Wyjątkowo ciekawym pomysłem na oryginalną aranżację wnętrza są gipsowe panele imitujace beton. Wybór dostępnych kolorów pozwoli dopasować panele do każdnego wnętrza - pozwala na stworzenie niebanalnych wnętrz w praktycznie każdym stylu. Tego typu elementy dekoracyjne sprawdzą się w każdym mieszkaniu czy domu, a także w lokalach użytkowych i gastronomicznych.

Logo ZD Design imitacja betonu

ZD Design to polska marka specjalizująca się w produkcji paneli dekoracyjnych 3D, oferująca szeroką paletę wzorów. Model Beton Architektoniczny ZD Design to imitacja betonu. Panele gipsowe są o wiele lżejsze niż oryginał co jest ich przewagą. Model dostępny jest w formacie 120x60cm oraz w kilku kolorach wybarwienia.

Wysokiej jakości materiały stosowane do produkcji paneli sprawiają, że gipsowa struktura jest niezwykle wytrzymała i dobrze się prezentuje.

Wszystkie surowce, jakie wykorzystane zostały do produkcji paneli 3D to wysokiej jakości kruszywa, które są w pełni naturalne - bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Panele ścienne zwiększają też izolację cieplną i akustyczną ścian. Dekoracja przeznaczona jest do stosowania we wnętrzach. Panele nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu z wodą, ale mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Panele gipsowe ZD Design Beton Architektoniczny

Dekoracyjne panele imitujace beton sprzedawane są w stanie surowym – surowy odlew gipsowy gotowy do położenia na ścianie. Imitacja betonu jest już wybarwiona na odpowiedni odcień - nie potrzebuje malowania.

ZD Design Beton Architektoniczny

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary panela  ZD Design Beton Architektoniczny

  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 120 cm
  • Waga: ok. 12 kg
  • Pole powierzchni: 0,72 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,39 szt
  • Cena za 1 m2: 137,61 zł
  • Kolor: Stone gray
  • Materiał: kompozyt na bazie gipsu

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 4 sztuk.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

 

Panele gipsowe 3D są bardzo proste w montażu - rozpocząć należy od samej podłogi bądź w odległości z zastosowaniem listwy startowej dowolnej szerokości (przykręcona do ściany). Listwa zapewnia trzymanie paneli na odpowiedniej wysokości w czasie wiązania kleju gipsowego.

Mocowanie paneli gipsowych może być wykonane na 2 sposoby:

Sposób 1 – monolityczna ściana 3D (niewidoczne łączenia, płynnie przebiegający wzór):

Panele montowane są na styk za pomocą kleju gipsowego. Następnie, łączenia paneli są szpachlowane i szlifowane. Panele surowe po montażu należy zagruntować i pomalować dowolną farbą do ścian.

Sposób 2 – szybki montaż (widoczne są szczeliny między panelami):

Przy zastosowaniu tego typu montażu nie uzyskamy efektu monolitycznej ściany z płynnie przebiegającym wzorem. Panele montowane są z minimalną przerwą między elementami za pomocą kleju szpachlowego. Łączenia nie są szpachlowane - są widoczne.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki parkowe cennik betonowe

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×