Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Gipsowe panele dekoracyjne 3D na ścianę Brett - ZD Design

(kod: 17318) Produkt wyprodukowany w Polsce ZD Design
39 zł

Produkt niedostępny

kod: 17318

Opis produktu

Oryginalnym elementem dekoracyjnym we wnętrzu jest trójwymiarowa ściana. Dekoracje ścienne 3D doskonale pasują do każdego stylu aranżacyjnego - zarówno tych nowoczesnych jak i bardziej tradycyjnych. Panele 3D dostępne są w wielu formach oraz kształtach - zarówno spokojniejszych jak fale - ale także w bardziej nowoczesnych - jak geometryczne bryły. Panele doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach domowych jak i przestrzeni publicznej czy też lokalach użytkowych.

Logo ZD Design

ZD Design to polska marka specjalizująca się w produkcji paneli dekoracyjnych 3D, oferująca szeroką paletę wzorów. Model Brett inspirowany jest naturalnym drewnem. Panel posiada kształt deski z naturalną strukturą drewna. Panel jesy barwiony w masie oraz przebarwiany ciemniejszym kolorem - tak, aby imitował naturalne odcienie drewna.

Marka przy wykonywaniu paneli 3D stosuje wysokiej jakości komponenty - gwarantuje to wytrzymałość oraz trwałość dekoracji.

Wszystkie dekoracje 3D marki ZD Design wykonane są ze 100% naturalnych surowców. Panele gipsowe zwiększają też izolację cieplną i akustyczną ścian. Dekoracja przeznaczona jest do stosowania we wnętrzach. Panele nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu z wodą, ale mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Panele gipsowe 3D ZD Design Brett

Panele dekoracyjne 3D oferowane są w stanie surowym - czyli jako odlew gipsowy w białym odcieniu. 

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowym wykończeniem (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Pomalowanie paneli farbą podkładową w kolorze białym (panele są gotowe do malowania na dowolny kolor we własnym zakresie)
2. Malowanie paneli na dowolny kolor z palet NCS lub Ralcolor farbą matową: Zobacz Ralcolor

Panele gipsowe imitacja drewna Brett

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary panela 3D ZD Design Brett

  • Szerokość: 120 cm
  • Wysokość: 20 cm
  • Waga: ok. 5 kg
  • Pole powierzchni: 0,24 m2
  • Użycie na 1 m2: 4,16 szt
  • Cena za 1 m2: 212,16 zł
  • Materiał: kompozyt na bazie gipsu

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 4 sztuk.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

 

Panele gipsowe 3D są bardzo proste w montażu - rozpocząć należy od samej podłogi bądź w odległości z zastosowaniem listwy startowej dowolnej szerokości (przykręcona do ściany). Listwa zapewnia trzymanie paneli na odpowiedniej wysokości w czasie wiązania kleju gipsowego.

Mocowanie paneli gipsowych może być wykonane na 2 sposoby:

Sposób 1 – monolityczna ściana 3D (niewidoczne łączenia, płynnie przebiegający wzór):

Panele montowane są na styk za pomocą kleju gipsowego. Następnie, łączenia paneli są szpachlowane i szlifowane. Panele surowe po montażu należy zagruntować i pomalować dowolną farbą do ścian.

Sposób 2 – szybki montaż (widoczne są szczeliny między panelami):

Przy zastosowaniu tego typu montażu nie uzyskamy efektu monolitycznej ściany z płynnie przebiegającym wzorem. Panele montowane są z minimalną przerwą między elementami za pomocą kleju szpachlowego. Łączenia nie są szpachlowane - są widoczne.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×