Gipsowe panele dekoracyjne 3D na ścianę Cube - ZD Design

(kod: 16216) Produkt wyprodukowany w Polsce ZD Design
Surowy Pomalowanie paneli farbą podkładową w kolorze białym Malowanie paneli na dowolny kolor farbą matową
Ciekawym i nietypowym elementem dekoracji wnętrz są panele dekoracyjne 3D z gipsu. Szeroki wybór wzorów oraz form pozwoli dobrać model pasujący do każdego wnętrza - zarówno w stylizacji klasycznej jak i nowoczesnej. Dekoracja gipsowa ... pełny opis
59 zł

Produkt niedostępny

kod: 16216

Opis produktu

Ciekawym i nietypowym elementem dekoracji wnętrz są panele dekoracyjne 3D z gipsu. Szeroki wybór wzorów oraz form pozwoli dobrać model pasujący do każdego wnętrza - zarówno w stylizacji klasycznej jak i nowoczesnej. Dekoracja gipsowa ścienna doskonale sprawdzi się w każdego typu pomieszczeniach - zarówno mieszkalnych jak i użytkowych.

Logo ZD Design Cube

Marka ZD Design to polski producent paleli trójwymiarowych. Możliwość wyboru wzoru spośród wielu modeli pozwala wybrać formę, która idealnie wpisuje się  w aranżacje danego wnętrza.

Model Cube to nowoczesna forma pasująca praktycznie do każdej przestrzeni. Panel składa się z małych kwadracików, które umieszone są na różnej wysokości. Nieregularna forma doskonale ożywia wnętrza nadając im nowoczesnego stylu.

Panele wykonywane są z najwyższej jakości surowców za pomocą najnowszych technologii. Takie rozwiązanie gwarantuje doskonałą prezencje paneli a także ich wytrzymałość. Surowce, z których produkowane są panele są w pełni naturalne - bezpieczne dla człowieka, zwierząt oraz środowiska. Zastosowanie paneli zwiększa izolację cieplną oraz akustyczną danego pomieszczenia. Panele gipsowe 3D przeznaczone są do montażu tylko we wnętrzach. Uważać nalezy, aby dekoracja nie miała bezpośredniego kontaktu z wodą, jednak zastosowane mogą być w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Panele gipsowe 3D ZD Design Cube

Gipsowe panele 3D oferowane są podstawowo w stanie surowym. Jest to surowy odlew gipsowy w odcieniu bieli. Po zamontowaniu paneli na ścianie można malować je na dowolny kolor według upodobań. Do malowania nalezy wykorzystać farby ścienne - akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowym wykończeniem (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Pomalowanie paneli farbą podkładową w kolorze białym (panele są gotowe do malowania na dowolny kolor we własnym zakresie)
2. Malowanie paneli na dowolny kolor z palet NCS lub Ralcolor farbą matową: Zobacz Ralcolor

ZD Design Cube

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary panela 3D ZD Design Cube

  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 60 cm
  • Grubość: 1-3 cm
  • Waga: ok. 6,5 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,77 szt
  • Cena za 1 m2: 188,33 zł
  • Materiał: kompozyt na bazie gipsu

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 4 sztuk.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

 

Panele gipsowe 3D są bardzo proste w montażu - rozpocząć należy od samej podłogi bądź w odległości z zastosowaniem listwy startowej dowolnej szerokości (przykręcona do ściany). Listwa zapewnia trzymanie paneli na odpowiedniej wysokości w czasie wiązania kleju gipsowego.

Mocowanie paneli gipsowych może być wykonane na 2 sposoby:

Sposób 1 – monolityczna ściana 3D (niewidoczne łączenia, płynnie przebiegający wzór):

Panele montowane są na styk za pomocą kleju gipsowego. Następnie, łączenia paneli są szpachlowane i szlifowane. Panele surowe po montażu należy zagruntować i pomalować dowolną farbą do ścian.

Sposób 2 – szybki montaż (widoczne są szczeliny między panelami):

Przy zastosowaniu tego typu montażu nie uzyskamy efektu monolitycznej ściany z płynnie przebiegającym wzorem. Panele montowane są z minimalną przerwą między elementami za pomocą kleju szpachlowego. Łączenia nie są szpachlowane - są widoczne.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.