Fiori - ZD Design - Gipsowe panele 3D

(kod: 16212) Produkt wyprodukowany w Polsce ZD Design
Surowy Pomalowanie paneli farbą podkładową w kolorze białym Malowanie paneli na dowolny kolor farbą matową
Dekoracja ścienna wykonana z gipsu to doskonałe, niekonwencjonalne rozwiązanie aranżacyjne wnętrza. Gipsowe panele 3D dostępne są w wielu formach oraz kształtach - szeroki wybór modeli pozwoli dobrać odpowiedni panel do każdego wnętrz... pełny opis
55 zł

Produkt niedostępny

kod: 16212

Opis produktu

Dekoracja ścienna wykonana z gipsu to doskonałe, niekonwencjonalne rozwiązanie aranżacyjne wnętrza. Gipsowe panele 3D dostępne są w wielu formach oraz kształtach - szeroki wybór modeli pozwoli dobrać odpowiedni panel do każdego wnętrza, do każdej aranżacji. Panele tego typu stosowane mogą być zarówno we wnętrzach domowych ale także w przestrzeni publicznej czy też lokalach użytkowych.

Logo ZD Design Fiori

ZD Design to polski producent paneli dekoracyjnych 3D. Marka ta działa oferuje szeroką gamę wzorów oraz form paneli dekoraryjnych. Model Fiori ZD Design inspirowany jest naturą. Motyw kwiatów znajdujący się na panelach doskonale sprawdzi się w równego rodzaju aranżacjach. Subtelna i delikatna forma motywu roślinnego nie będzie dominować we wnętrzu - wręcz odwrotnie - doda mu uroku i unikalnego charakteru.

Panele wykonane są z surowców, które są w pełni naturalne - gwarantuje to bezpieczeństwo dla ludzi, zwierząt a także środowiska. Najwyższej jakości materiały oraz surowce gwarantują wytrzymałość oraz trwałość paneli 3D.

Dekoracja przeznaczona jest do montażu we wnęrzach, również tych o podwyższonej wilgotności. Należy uważać, aby panele nie miały bezpośredniego kontaktu w wodą. Gipsowe panele 3D zwiększają też izolację cieplną i akustyczną ścian. 

Panele gipsowe 3D ZD Design Fiori

Produkt oferowany jest w stanie surowym - surowy odlew gipsowy w kolorze białym. Panele można malować farbami ściennymi po montażu. Do malowania zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowym wykończeniem (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Pomalowanie paneli farbą podkładową w kolorze białym (panele są gotowe do malowania na dowolny kolor we własnym zakresie)
2. Malowanie paneli na dowolny kolor z palet NCS lub Ralcolor farbą matową: Zobacz Ralcolor

ZD Design Fiori

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary panela 3D ZD Design Fiori

  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 60 cm
  • Waga: ok. 6,5 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,77 szt
  • Cena za 1 m2: 216,06 zł
  • Materiał: kompozyt na bazie gipsu

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 4 sztuk.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

 

Panele gipsowe 3D są bardzo proste w montażu - rozpocząć należy od samej podłogi bądź w odległości z zastosowaniem listwy startowej dowolnej szerokości (przykręcona do ściany). Listwa zapewnia trzymanie paneli na odpowiedniej wysokości w czasie wiązania kleju gipsowego.

Mocowanie paneli gipsowych może być wykonane na 2 sposoby:

Sposób 1 – monolityczna ściana 3D (niewidoczne łączenia, płynnie przebiegający wzór):

Panele montowane są na styk za pomocą kleju gipsowego. Następnie, łączenia paneli są szpachlowane i szlifowane. Panele surowe po montażu należy zagruntować i pomalować dowolną farbą do ścian.

Sposób 2 – szybki montaż (widoczne są szczeliny między panelami):

Przy zastosowaniu tego typu montażu nie uzyskamy efektu monolitycznej ściany z płynnie przebiegającym wzorem. Panele montowane są z minimalną przerwą między elementami za pomocą kleju szpachlowego. Łączenia nie są szpachlowane - są widoczne.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.