Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Galaxy - ZD Design - Gipsowe panele 3D

(kod: 16214) Produkt wyprodukowany w Polsce ZD Design
59 zł

Produkt niedostępny

kod: 16214

Opis produktu

Oryginalny i nietypowy efekt aranżacyjny otrzymać możemy poprzez wykorzystanie gipsowych paneli dekoracyjnych 3D. Panele dostępne są w wielu formach oraz kształtach - od prostych, geometrycznych form aż po klasyczne, falujące wzory. Taka dekoracja ścienna dzięki uniwersalności sprawdzi się zarówno w przestrzeni mieszklanej ale także w lokalach publicznych, użytkowych.

Logo ZD Design Galaxy

Marka ZD Design to polski producent. Firma ta specjalizuje się w prudukowaniu gipsowych dekoracji ściennych, w szerokiej gamie form oraz wzorów.  Model Galaxy ZD Design to nowoczesny wzór oparty na motywie kuli. Panel posiada liczne wgłębienia, które poprzez swoją formę i rozmieszczenie dają efekt trójwymiarowej kuli. Model ten sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach bądź też powierzchniach biurowych.

Wszystkie produkty wykonywane są z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów - dzięki temu produkt finalny jest wytrzymały i doskonale się prezentuje.

Wszystkie surowce są w pełni naturalne - gwarantuje to bezpieczeństwo zarówno dla ludzi, zwierząt jak i środowiska naturalnego. Dekoracja ścienna gipsowa zwiększa izolację cieplną i akustyczną ścian. Panele przeznaczone są do montazu we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności, jednak bez bezpośredniego kontaktu z wodą.

Panele gipsowe 3D ZD Design Galaxy

Gipsowe panele 3D sprzedawane są w stanie surowym – jest to surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po zamontowaniu paneli na ścianie można pomalować je na preerowany kolor farbami ściennymi. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowym wykończeniem (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Pomalowanie paneli farbą podkładową w kolorze białym (panele są gotowe do malowania na dowolny kolor we własnym zakresie)
2. Malowanie paneli na dowolny kolor z palet NCS lub Ralcolor farbą matową: Zobacz Ralcolor

ZD Design Galaxy

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary panela 3D ZD Design Galaxy

  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 60 cm
  • Waga: ok. 6,5 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,77 szt
  • Cena za 1 m2: 216,06 zł
  • Materiał: kompozyt na bazie gipsu

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 4 sztuk.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

 

Panele gipsowe 3D są bardzo proste w montażu - rozpocząć należy od samej podłogi bądź w odległości z zastosowaniem listwy startowej dowolnej szerokości (przykręcona do ściany). Listwa zapewnia trzymanie paneli na odpowiedniej wysokości w czasie wiązania kleju gipsowego.

Mocowanie paneli gipsowych może być wykonane na 2 sposoby:

Sposób 1 – monolityczna ściana 3D (niewidoczne łączenia, płynnie przebiegający wzór):

Panele montowane są na styk za pomocą kleju gipsowego. Następnie, łączenia paneli są szpachlowane i szlifowane. Panele surowe po montażu należy zagruntować i pomalować dowolną farbą do ścian.

Sposób 2 – szybki montaż (widoczne są szczeliny między panelami):

Przy zastosowaniu tego typu montażu nie uzyskamy efektu monolitycznej ściany z płynnie przebiegającym wzorem. Panele montowane są z minimalną przerwą między elementami za pomocą kleju szpachlowego. Łączenia nie są szpachlowane - są widoczne.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×