Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Gipsowe panele dekoracyjne 3D na ścianę Hexa - ZD Design

(kod: 16219) Produkt wyprodukowany w Polsce ZD Design
26 zł

Produkt niedostępny

kod: 16219

Opis produktu

Gipsowe panele dekoracyjne to jednen z najmocniejszych trendów ostatnich lat. Dekoracyjne panele 3D doskonale zdobią wnętrza nie zajmując powierzchni użytkowej. Szeorki wybór różnego rodzaju wzorów takich jak fale, wzory naturalne, geometryczne - pozwolą dobraż dekoracje do każdego wnętrza, nieznależnie od stylu aranżacji. Dodatkowo - tego typu dekoracja sprawdzi się zarówno w lokalach użytkowych, przestrzeni publicznej jak i domowym zaciszu.

Logo ZD Design Hexa

ZD Design to polska marka specjalizująca się w produkcji paneli dekoracyjnych 3D, oferująca szeroką paletę wzorów. Model Hexa to najnowsze trandy w aranżacji wnętrz. Model heksagonu to najmodniejsza forma tego sezonu. Prosty, geometryczny kształt sprawdzi się w różnego rodzaju aranżacjach. Panele można montować w jednej pełnej powierzchni jak i w rozproszeniu.

Materiały, z jakich wykonane są panele to najwyżej jakości mieszanka, która gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość produktu finalnego. Surowce wykorzystywane do produkcji są w pełni naturalne.

Zastosowanie takiej dekoracji we wnętrzu nie tylko nadaje efekt dekoracyjny, ale także zapewnia dodatkową izolację cieplną jak i akustyczną. Produkt przeznaczony jest do montażu we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności (dekoracja nie może mieć bezpośredniego kontaktu z wodą).

Panele gipsowe 3D ZD Design Hexa

Panele 3D w podstawowej wersji oferowane są w stanie surowym - jest to odlew gipsowy w odcieniach bieli. Taką dekoracje po montażu na ścianie pomalować można farbą ścienną na dowolny kolor. Polecana metowa malowania to metoda natryskowa, jednak panele malować można także za pomocą małego wałka bądź pędzla. Polecane farby to farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). 

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowym wykończeniem (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Pomalowanie paneli farbą podkładową w kolorze białym (panele są gotowe do malowania na dowolny kolor we własnym zakresie)
2. Malowanie paneli na dowolny kolor z palet NCS lub Ralcolor farbą matową: Zobacz Ralcolor

ZD Design Hexa

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary panela 3D ZD Design Hexa

  • Szerokość: 40 cm
  • Wysokość: 34 cm
  • Grubość: 2-5cm
  • Waga: ok. 3 kg
  • Pole powierzchni: ok. 0,13m2
  • Użycie na 1 m2: ok. 7,7szt
  • Cena za 1 m2: ok. 200,20zł
  • Materiał: kompozyt na bazie gipsu

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 4 sztuk.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

 

Panele gipsowe 3D są bardzo proste w montażu - rozpocząć należy od samej podłogi bądź w odległości z zastosowaniem listwy startowej dowolnej szerokości (przykręcona do ściany). Listwa zapewnia trzymanie paneli na odpowiedniej wysokości w czasie wiązania kleju gipsowego.

Mocowanie paneli gipsowych może być wykonane na 2 sposoby:

Sposób 1 – monolityczna ściana 3D (niewidoczne łączenia, płynnie przebiegający wzór):

Panele montowane są na styk za pomocą kleju gipsowego. Następnie, łączenia paneli są szpachlowane i szlifowane. Panele surowe po montażu należy zagruntować i pomalować dowolną farbą do ścian.

Sposób 2 – szybki montaż (widoczne są szczeliny między panelami):

Przy zastosowaniu tego typu montażu nie uzyskamy efektu monolitycznej ściany z płynnie przebiegającym wzorem. Panele montowane są z minimalną przerwą między elementami za pomocą kleju szpachlowego. Łączenia nie są szpachlowane - są widoczne.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×