Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Gipsowe panele dekoracyjne 3D na ścianę Wave - ZD Design

(kod: 16211) Produkt wyprodukowany w Polsce ZD Design
49 zł

Produkt niedostępny

kod: 16211

Opis produktu

Gipsowe panele 3D to doskonały pomysł na oryginalną aranżacje wnętrza.  ZD Design to polski producent wykonujący panele dekoracyjne 3D. Model Wave jest klasyczną wariacją na temat motywu fali. Miękkie linie doskonale komponują się ze sobą. Nienachalny wzór, przejrzysta forma oraz stylowy design idealnie sprawdzą się w każdej aranżacji zdobiąc pomieszczenie.

Producent przy wykonywaniu paneli stosuje tylko i wyłącznie najwyższej jakości materiały - co przekład asię na niezwykle wytrzymałą strukturę oraz doskonałą prezencje produktu. Wszystkie surowce stosowane podczas produkcji są w pełni naturalne.

Zastosowanie tego typudekoracji we wnętrzu podwyższa izolację cieplną oraz akustyczną ścian. Panele 3D stosować można we wnętrzach, jednak bez bezpośredniego kontaktu z wodą (można stosować we wnętrzach z podwyższoną wilgotnością.)

Panele gipsowe 3D ZD Design Wave

Gipsowe panele 3D wykonywane są i sprzedawane w stanie surowym - jest to surowy odlew gipsowy zachowany w odcieniach bieli. Po montażu panele można dowolnie pomalować farbą ścienną. Sprawdzą się do tego farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Panele poleca się malować metodą natryskową - jednak sprawdzi się przy tym także mały wałek bądź pędzel.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowym wykończeniem (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Pomalowanie paneli farbą podkładową w kolorze białym (panele są gotowe do malowania na dowolny kolor we własnym zakresie)
2. Malowanie paneli na dowolny kolor z palet NCS lub Ralcolor farbą matową:Zobacz Ralcolor

ZD Design Wave aranżacja Wave

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary panela 3D ZD Design Wave

  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 60 cm
  • Waga: ok. 6,5 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,77 szt
  • Cena za 1 m2: 135,78 zł
  • Materiał: kompozyt na bazie gipsu

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 4 sztuk.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

 

Panele gipsowe 3D są bardzo proste w montażu - rozpocząć należy od samej podłogi bądź w odległości z zastosowaniem listwy startowej dowolnej szerokości (przykręcona do ściany). Listwa zapewnia trzymanie paneli na odpowiedniej wysokości w czasie wiązania kleju gipsowego.

Mocowanie paneli gipsowych może być wykonane na 2 sposoby:

Sposób 1 – monolityczna ściana 3D (niewidoczne łączenia, płynnie przebiegający wzór):

Panele montowane są na styk za pomocą kleju gipsowego. Następnie, łączenia paneli są szpachlowane i szlifowane. Panele surowe po montażu należy zagruntować i pomalować dowolną farbą do ścian.

Sposób 2 – szybki montaż (widoczne są szczeliny między panelami):

Przy zastosowaniu tego typu montażu nie uzyskamy efektu monolitycznej ściany z płynnie przebiegającym wzorem. Panele montowane są z minimalną przerwą między elementami za pomocą kleju szpachlowego. Łączenia nie są szpachlowane - są widoczne.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x