Zestaw mebli do ogrodu Melody 6M grafitowy

Zestaw mebli do ogrodu Melody 6M grafitowy
kliknij i zobacz 5 zdjęć
 • Grafitowy
 • Brązowy
 • Cappuccino
6 4
Zestaw mebli do ogrodu Melody 6M grafitowy jest wygodnym i praktycznym kompletem mebli stołowo-obiadowych, który z powodzeniem można umieścić na zewnątrz, na przykład na  większym tarasie lub w ogrodzie. W skład zestawu wchodzi d... pełny opis
999 zł

Produkt niedostępny

kod: 19608

Opis produktu

Zestaw mebli do ogrodu Melody 6M grafitowy jest wygodnym i praktycznym kompletem mebli stołowo-obiadowych, który z powodzeniem można umieścić na zewnątrz, na przykład na  większym tarasie lub w ogrodzie. W skład zestawu wchodzi duży, prostokątny stół o wymiarach 160 x 95 cm z umieszczonym pośrodku specjalnym otworem na parasol ogrodowy. Do stołu dołączonych jest sześć profilowanych krzeseł z wygodnymi, wysokimi oparciami i podłokietnikami.

Logo Keter, Curver, allibert

Zestaw mebli do ogrodu Melody 6M grafitowy wykonany jest z tworzywa sztucznego, które przypomina technorattan. Meble są wytrzymałe i mogą przez cały rok stać w ogrodzie, ponieważ polipropylen, z którego są wytwarzane, jest niewrażliwy na działanie niekorzystnych warunków pogodowych oraz na promienie słoneczne. Zabezpiecza to meble przed odkształcaniem się i blaknięciem.

Zestaw mebli ogrodowych Minnesota Melody graift 6+1

Zestaw mebli do ogrodu Melody 6M ma stonowany, elegancki grafitowy kolor, dzięki czemu doskonale dopasuje się do każdej aranżacji. Meble z polipropylenu są praktyczne i nie wymagają zabiegów pielęgnacyjnych. Aby utrzymać je w czystości należy przemyć je wilgotną ściereczką. 

Krzesło Minnesota grafitowe

Krzesła można sztaplować, dzięki czemu w czasie przechowywania nie zajmą dużo miejsca. Zestaw ten idealnie nadaje się do ustawienia w ogrodzie lub na tarasie.

Stół Melody grafitowyKrzesło Minnesota grafitowe

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Zamawiając Zestaw mebli do ogrodu Melody 6M grafitowy otrzymują Państwo:

 • 6 krzeseł Minnesota
 • stół Melody

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu mebli Minnesota Melody

Krzesła:

 • szerokość: 65 cm
 • głębokość: 61 cm
 • wysokość: 99 cm

Stół:

 • długość: 160 cm
 • szerokość: 95 cm
 • wysokość: 99 cm

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są w całości za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. 

Krzesła Minnesota dostarczane są w całości, nie ma konieczności ich montażu. 

Stół przeznaczony jest do montażu - należy zamocować nogi do blatu. 

Instrukcja montażu stołu Melody

Zobacz jak prosty jest montaż stołu Melody: Instrukcja montażu stołu Melody

Gwarancja:

Krzesło objęte jest 2 letnią gwarancją producenta, firmy KETER.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.